افتتاح اولین موسسه چندمنظوره فرهنگی،هنری نقش ترنج گیل در صومعه‌سرا

 • اکران «خوب، بد، جلف»، «سلام بمبئی»، «گشت ٢» و «مبارک» در صومعه سرا
 • تاریخ خبر : یکشنبه ۴ آبان ۹۳ - ۲:۴۱

  کد خبر : 25710

  افتتاح اولین موسسه چندمنظوره فرهنگی،هنری نقش ترنج گیل در صومعه‌سرا

  واران نیوز: اولین موسسه چندمنظوره فرهنگی‌،هنری نقش ترنج گیل با حضور رئیس فرهنگ وارشاداسلامی و جمعی از هنرمندان در صومعه‌سرا افتتاح شد.

  به گزارش واران نیوز, اولین موسسه چندمنظوره فرهنگی‌،هنری نقش ترنج گیل بعدازظهرامروز با حضور رئیس فرهنگ وارشاداسلامی و جمعی از هنرمندان در صومعه‌سرا افتتاح شد.
  برای افتتاح این موسسه ۱۰ میلیون تومان اعتبار هزینه شده و ۵۰ تا ۶۰ مربی در این مکان شروع به فعالیت می‌کنند و برای سه نفر به طور مستقیم اشتغالزایی شده است.


  این موسسه توسط روشنک توانا و ابراهیم حبیب‌زاده با همکاری اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی صومعه‌سرا در این شهرستان راه‌اندازی شده است.
  سیدمحمود رزمگیر،رئیس فرهنگ و ارشاداسلامی صومعه سرا در حاشیه افتتاح این موسسه گفت: شناسایی و کشف استعدادهای بومی و ایجادبستری مناسب برای رشد و اعتلای آنان در عرصه‌های مختلف دینی،فرهنگی و هنری و ایجاد ارتباط متقابل بین ارگان های دولتی و غیردولتی به منظور ارتقا کیفی و کمی فعالیت های دینی،فرهنگی و هنری از اهداف راه اندازی این مووسه است.
  وی افزود: این موسسه در برگزاری همایش و سیمنار مشارکت و در برپایی نمایشگاه و جشنواره های فرهنگی،هنری همکاری می کند.
  رئیس فرهنگ و ارشاد اسلامی صومعه‌سرا تصریح کرد: تهیه،تنظیم،مشاوره و اجرای برنامه‌های تبلیغاتی،روابط عمومی و انجام دادن سایر خدمات برای معرفی و فروش کالا و خدمات مربوطه از طریق تاسیس کانون آگهی و تبلیغاتی با اخذ مجموز لازم از عمده برنامه های این موسسه است.
  پایان پیام/

  کلیه حقوق برای پایگاه خبری واران نیوز محفوظ است
  Desgined & Programmed by AmirHz.pro