از دیدگاه امام خامنه‌ای، فتنه خط قرمز نظام است

 • اکران «خوب، بد، جلف»، «سلام بمبئی»، «گشت ٢» و «مبارک» در صومعه سرا
 • تاریخ خبر : دوشنبه ۵ آبان ۹۳ - ۴:۲۲

  کد خبر : 25730

  از دیدگاه امام خامنه‌ای، فتنه خط قرمز نظام است

  واران نیوز: دبیر حزب موتلفه گیلان با بیان اینکه تا کنون مقام معظم رهبری ۲۵۰ بار درباره فتنه سال ۸۸ صحبت کرده‌اند، گفت: مقام معظم رهبری فتنه را خط قرمز نظام معرفی کرد و فرمود کسانی که در آن فتنه شرکت داشته‌اند آنها کسانی هستند که یک بار رفوزه شده اند و نباید نظام اسلامی را به دست انها سپرد.

  به گزارش واران نیوز، حسن کربلایی،  عصر امروز در مراسم یادبود آیت‌الله مهدوی کنی در مسجد آیت الله ضیابری ضیابر اظهار کرد: همه ما مدیون بزرگان دین و علما هستیم.


  وی با بیان اینکه علما وارثان انبیا هستند، افزود: آنها طریق و مسیر انبیا را دنبال می‌کنند و بشریت را به همان سمت سوق می‌دهند.
  دبیر حزب موتلفه گیلان با بیان اینکه روحانیون، معلمان، استادان دانشگاه و … زکات علم خود را با تدریس می‌دهند، گفت: گاهی خداوند به بعضی از علما عنایت ویژه‌ای کرده و جلوه خاصی به انها بخشیده است.
  کربلایی با اشاره به اینکه ان چیزی که امام(ره) را امام و همه دنیارا متحول کرد اخلاص در اعمالش بود، تصریح کرد: اخلاص اگر در عمل و وجود کسی باشد خداوند وی را برجسته و ویژه می‌کند.
  وی خاطرنشان کرد: اگر اخلاص در اعمال کسی نباشد خداوند وی را به حال خودش رها می‌کند و در مسیر زندگی دچار شکست می‌شود.
  دبیر حزب موتلفه گیلان با بیان اینکه آیت‌الله مهدوی کنی یکی از شخصیت‌های ویژه و برجسته بود، اظهار کرد: ایشان تمام تلاش خود را برای تقویت جایگاه و منزلت امام و مقام معظم رهبری می‌کرد و می فرمود؛ وظیفه ما حفظ جایگاه و منزلت شخص رهبری است.
  کربلایی افزود: آیت‌الله مهدوی کنی با تمام وجود در خدمت رهبری بود و این ویژگی وی را برجسته می‌کرد و بزرگ منشی روحی این عالم برجسته، مورد تایید همه مخالفان و موافقان نظام بود.
  وی گفت: خداوند به کسانی که اخلاص در عمل داشته باشند با امداد غیبی وی را از بلایا و رخدادها مطلع می‌کند.
  دبیر حزب موتلفه گیلان با بیان اینکه تا کنون مقام معظم رهبری ۲۵۰ بار درباره فتنه سال ۸۸ صحبت کرده‌اند، تصریح کرد: مقام معظم رهبری فتنه را خط قرمز نظام معرفی کرد و فرمود کسانی که در آن فتنه شرکت داشته‌اند آنها کسانی هستند که یک بار رفوزه شده اند و نباید نظام اسلامی را به دست انها سپرد.
  پایان پیام/

  کلیه حقوق برای پایگاه خبری واران نیوز محفوظ است
  Desgined & Programmed by AmirHz.pro