کشف و ضبط دو تن چوب قاچاق در صومعه‌سرا

 • اکران «خوب، بد، جلف»، «سلام بمبئی»، «گشت ٢» و «مبارک» در صومعه سرا
 • تاریخ خبر : سه شنبه ۶ آبان ۹۳ - ۱۷:۳۹

  کد خبر : 25744

  کشف و ضبط دو تن چوب قاچاق در صومعه‌سرا

  واران‌نیوز:رئیس منابع طبیعی و آبخیزداری صومعه‌سرا از کشف و ضبط دو تن چوب قاچاق در این شهرستان خبر داد.

  ابراهیم فرجی در گفت‌وگو با خبرنگار واران‌نیوز، با اشاره به کشف چوب قاچاق در صومعه‌سرا اظهار کرد: عصر امروز یک دستگاه نیسان شامل دو تن چوب قاچاق توسکا در مسیر پشت‌مسار به گوراب زرمیخ کشف و توقیف شد.
  وی با بیان اینکه این دستگاه نیسان در حال رفتن به کارخانه چوب‌بری در گوراب زرمیخ بود، افزود: ماموران یگان حفاظت منابع طبیعی در بررسی‌های خود به دلیل عدم مجوز حمل چوب و نداشتن نشانه جنگل بانی بر روی چوب‌ها ماشین را همراه راننده و چوب‌ها ضبط کردند.
  رئیس منابع طبیعی و آبخیزداری صومعه‌سرا گفت:این چوب‌ها شامل ۴۰ اصله چوب توسکا به حجم ۲ متر و ۲۶ مترکعب بوده است.
  فرجی تصریح کرد: راننده نیسان دستگیر و پس از تشکیل پرونده، تحویل مقامات قضایی صومعه‌سرا داده شد.
  وی خاطرنشان کرد: ماموران جنگلبانی در بیشتر نقاط این شهرستان حضور دائمی دارند و محیط‌ها را برای قاچاقیان عرصه‌های منابع طبیعی ناامن می‌کنند.
  رئیس منابع طبیعی و آبخیزداری صومعه‌سرا با اشاره به اینکه بیشتر حوادث طبیعی ناشی از تخریب جنگل‌ها و مراتع است از مردم خواست با تصرف غیرقانونی زمین و قطع درختان، حوادثی از قبیل سیل و زلزله را رقم نزنند.
  به گزارش واران نیوز، ابراهیم فرجی، رئیس منابع طبیعی و آبخیزداری صومعه‌سرا که یکی از مدیران موفق و تلاشگر این شهرستان است طی حکمی به شهرستان فومن انتقال داده شده بود، که با پیگیری‌های مردم و کارمندان اداره و درخواست آنها از نماینده شهرستان ایشان همچنان مسئولیت این اداره را برعهده دارند و حکم انتقالی وی باطل شد.
  انتهای‌پیام/

  کلیه حقوق برای پایگاه خبری واران نیوز محفوظ است
  Desgined & Programmed by AmirHz.pro