جمعیت جامعه زنان،از اقشار تاثیرگذار در انقلاب اسلامی است

 • اکران «خوب، بد، جلف»، «سلام بمبئی»، «گشت ٢» و «مبارک» در صومعه سرا
 • تاریخ خبر : پنج شنبه ۱۵ آبان ۹۳ - ۱۷:۲۵

  کد خبر : 26041

  جمعیت جامعه زنان،از اقشار تاثیرگذار در انقلاب اسلامی است

  فرمانده سپاه ناحیه صومعه‌سرا با بیان اینکه یکی از اقشار تاثیرگذار در انقلاب و بعداز انقلاب اسلامی جمعیت جامعه زنان …

  فرمانده سپاه ناحیه صومعه‌سرا با بیان اینکه یکی از اقشار تاثیرگذار در انقلاب و بعداز انقلاب اسلامی جمعیت جامعه زنان است، گفت: از شروع انقلاب اسلامی، زنان انقلابی با تشویق  شوهران و برادران سبب شدند انقلاب شکل بگیرد.
  به گزارش واران نیوز، سرهنگ کیاعاشوری، عصر امروز در تودیع و معارفه فرمانده حوزه شهری صومعه سرا اظهار کرد: عاشورا یک برگ زرینی از تاریخ است که هر روز از عمر این واقعه می‌گذرد تاثیرش بیشتر از قبل است.
  وی با بیان اینکه عاشورا تقابل جوانمردی در مقابل ناجانمردی بود افزود: اگر تمام تاریخ و واقعه عاشورا بررسی شود با وجود زمان هایی که از آن واقع گذشته درس جوانمردی، محبت، نزاکت و عشق و علاقه به خدا بوده است.
  فرمانده سپاه ناحیه صومعه‌سرا با بیان اینکه درس ایثار و فداکاری و شهادت از عاشورا همچنان ادامه دارد، گفت: این نهضت حسینی به انقلاب اسلامی ما رسید و هشت سال دفاع مقدس همه برگرفته از تاریخ عاشورا است.
  عاشوری تصریح کرد: تبعید حضرت امام خمینی (ره)، کشتار دانش آموزان و تسخیر لانه جاسوسی آمریکا، سه واقعه مهم تاریخی در ۱۳ آبان در سه سال مختلف است که هیچگاه از ذهن مردم پاک نمی شود.
  وی خاطرنشان کرد: تسخیر لانه جاسوسی در واقع بیرون کردن یک سری دیپلماتیک نبود بلکه نقطه عطفی در تاریخ ایران برای برملا کردن چهره آمریکا بود.
  فرمانده سپاه ناحیه صومعه‌سرا تاکید کرد: اقتدار و عزتی که امروز در کشور داریم به برکت خون شهدای انقلاب اسلامی و هشت سال دفاع مقدس است.
  عاشوری با بیان اینکه یکی از اقشار تاثیرگذار در انقلاب و بعداز انقلاب اسلامی جمعیت جامعه زنان است، اظهار کرد: از شروع انقلاب اسلامی، زنان انقلابی با تقدیم شوهران و برادران سبب شدند انقلاب شکل بگیرد.
  وی با بیان اینکه نقش زن در تربیت فرزند و شوهر بی‌نظیر است، افزود: زن باعث سلامت جامعه و خانواده می‌شود.
  فرمانده سپاه ناحیه صومعه‌سرا با بیان اینکه در زمان انقلاب زنان جنگیدند و فضا را برای جنگیدن رزمندگان فراهم کردند، گفت: در هشت سال دفاع مقدس زنان نقششان پررنگ‌تر از مردان بود.
  عاشوری تصریح کرد: وظیفه زنان در جامعه امروز این است که نسبت به زن بی‌حجاب روشنگری کنند تا دشمن در این جنگ نرم موفق نشود.
  وی با بیان اینکه در دین اسلام زن جایگاه رفیعی دارد، خاطرنشان کرد: نقش زنان در این جایگاه و فضا بیشتر حفظ عفت و حجاب است.
  فرمانده سپاه ناحیه صومعه‌سرا اظهار کرد: فرهنگ ما نباید مقلوب فرهنگ غرب شود و بین فرهنگ ما و فرهنگ غرب تفاوتی وجود دارد که بار این مسئولیت فرهنگی را مذهبی‌ها بیشتر درک می‌کنند.
  در ادامه فرمانده سابق حوزه کوثر صومعه سرا افزود: کسی که مسئولیتی را قبول می‌کند باید تا اخرین لحظه پذیرش ان مسئولیت کار خود را به درستی انجام دهد.
  محبوبه نویدی گفت: همه ما باید بتوانیم آنطور که حضرت زهرا(س) می خواهد بحث حجاب را پاسداری کنیم و بتوانیم در اجتماع این امر را عنوان کنیم و حافظ و نگهدار آن باشیم.
  در ادامه فرمانده حوزه کوثر تصریح کرد: با همفکری و اتحاد فرماندهان پایگاه باید بتوانیم مسئولیت‌های محوله را به طور احسنت انجام دهیم.
  آرزو محمدی خاطرنشان کرد: یکی از ماموریت‌های سپاه و بسیج حفظ دستاوردهای انقلاب اسلامی است.
  گزارش تصویری از تودیع و معارفه

   

  کلیه حقوق برای پایگاه خبری واران نیوز محفوظ است
  Desgined & Programmed by AmirHz.pro