بیش از 300 هزار خانوارهای گیلانی بهره‌برداران کشاورزی هستند

 • اکران «خوب، بد، جلف»، «سلام بمبئی»، «گشت ٢» و «مبارک» در صومعه سرا
 • تاریخ خبر : یکشنبه ۱۸ آبان ۹۳ - ۱۷:۰۰

  کد خبر : 26105

  بیش از ۳۰۰ هزار خانوارهای گیلانی بهره‌برداران کشاورزی هستند

  واران نیوز:معاون برنامه‌ریزی استاندار گیلان با بیان اینکه بالغ بر ۴۰۰ هزار خانوار در این طرح مورد سرشماری قرار داده‌اند، گفت: بیش از ۳۰۰ هزار خانوار گیلانی بهره‌برداران کشاورزی هستند که حدود ۷۵ درصد خانوارهای سرشماری شده کشاورزند.

  به گزارش واران نیوز، محمد حسین اصغریان،  عصر امروز در حاشیه بازدید از طرح سرشمارگیری کشاورزی این شهرستان اظهار کرد: سر شماری کشاورزی بعد از ۴۴ روز امروز به پایان رسید.
  وی با بیان اینکه با برنامه‌ریزی‌ها صورت گرفته و همکاری خوب مردم و مسئولین و پشتیبانی مطبوعات کار با نتایج خوب به اتمام رسید، افزود: آنچه که در شهرستان‌های مختلف شاهد هستیم پروژه به اتمام رسید و یکسری چک‌های نهایی است که از طرف مرکز آمار درخواست شد و در حال انجام است.
  معاون برنامه‌ریزی استاندار گیلان با بیان اینکه بالغ بر ۴۰۰ هزار خانوار در این طرح مورد سرشماری قرار داده‌اند، گفت: بیش از ۳۰۰ هزار خانوار گیلانی بهره‌برداران کشاورزی هستند که حدود ۷۵ درصد خانوارهای سرشماری شده کشاورزند.
  اصغریان تصریح کرد: اطلاعات به دست آمده بعد از تجزیه و تحلیل در اختیار عموم قرار خواهد گرفت و مدیریت و برنامه‌ریزی بهتری برای بخش کشاورزی انجام می‌شود.
  وی خاطرنشان کرد: از همه همکاران که در حوزه آمار و آمارگیرانی که مراجعه عمومی در میدان داشتند کمال تشکر را دارد.
  معاون برنامه‌ریزی استاندار گیلان اظهار کرد: اطلاعات مربوط به آمارگیری در دوماه آینده تجزیه و تحلیل می‌شود و از طریق سامانه مرکز ملی امار در اختیار عموم قرار می‌گیرد.
  اصغریان افزود: در استان گیلان ۳۲۳ آمارگیر و ۶۵۰ نفر در کل درگیر این موضوع بودند و در سطح کشور در کل بیش از هفت هزار عوامل آمارگیر و بیش از ۵ هزار نفرسرشمار آمارگیر حضور داشتند.
  پایان پیام/

  کلیه حقوق برای پایگاه خبری واران نیوز محفوظ است
  Desgined & Programmed by AmirHz.pro