جمع‌آوری بیش از 3میلیارد تومان مشارکت‌های مردمی به مددجویان شهرستان

 • اکران «خوب، بد، جلف»، «سلام بمبئی»، «گشت ٢» و «مبارک» در صومعه سرا
 • تاریخ خبر : سه شنبه ۲۰ آبان ۹۳ - ۰:۰۵

  کد خبر : 26136

  جمع‌آوری بیش از ۳میلیارد تومان مشارکت‌های مردمی به مددجویان شهرستان

  مدیر کمیته امداد امام خمینی(ره) صومعه‌سرا گفت: مردم خیر و نیکوکار این شهرستان سه ملیارد و ۸۵۷ میلیون تومان به …

  مدیر کمیته امداد امام خمینی(ره) صومعه‌سرا گفت: مردم خیر و نیکوکار این شهرستان سه ملیارد و ۸۵۷ میلیون تومان به مددجویان این نهاد مساعدت کرده‌اند.

  علیرضا محمدی در گفت‌وگو با خبرنگار واران نیوز اظهار کرد: در شش ماه نخست امسال خدمات گوناگون در زمینه‌های مختلف به مددجویان این نهاد ارائه شده است.

  وی با بیان اینکه به یک هزار و ۳۳ نفر از مددجویان که ۸۲ مرد و ۹۵۱ خانم بوده‌اند مشاوره ارائه داده‌اند، افزود: خدمات مشاوره‌ای در راستای شغلی، تحصیلی، ازدواج، تربیت فرزند، خانوادگی، زناشویی، تحصلی و … بوده است.

  مدیر کمیته امداد امام خمینی(ره) صومعه‌سرا با بیان اینکه ۷۳۱ نفر از سرفصل‌های مختلف این نهاد بهره مند شده اند، گفت: این سرفصل‌ها شامل سرپرست خانوار، همسران جوان، جوانان در آستانه ازدواج، چهره به چهره، طرح فلاح، آموزش قرآن و افراد بهره مند از نشریات فرهنگی است.

  محمدی با بیان اینکه مردم خیر و نیکوکار این شهرستان سه ملیارد و ۸۵۷ میلیون تومان به مددجویان این نهاد در شش ماه نخست سال مساعدت کرده‌اند، تصریح کرد: این مبالغ جمع‌آوری شده شامل مبلغ درآمد از مشارکت‌های مردمی هشت میلیارد و نهصد و شصت و چهار میلیون و هشتصد و هفده هزار و ۸۹۹ ریال، مبلغ درآمد کمک های مردمی که شامل صدقات دو میلیارد و ۸۵۶ میلیون و شش هزار و ۶۵۰ ریال و مبلغ درآمدهای انتظامی ۲۶ میلیاردو ۷۲۹ میلیون و ۲۶۶هزار ریال است.

  وی با بیان اینکه در زمان مذکور ۲۱ هزار و ۶۰۷ صندوق صدقات در صومعه‌سرا توزیع و نصب کرده‌اند، خاطرنشان کرد: از این تعداد ۷۳۹ مورد صندوق بزرگ، ۱۸۱ مورد متوسط و بیست هزار و ۶۸۷مورد صندوق کوچک بوده است.

  کلیه حقوق برای پایگاه خبری واران نیوز محفوظ است
  Desgined & Programmed by AmirHz.pro