برنامه‌ریزی 80 برنامه در هفته بسیج در صومعه سرا

 • اکران «خوب، بد، جلف»، «سلام بمبئی»، «گشت ٢» و «مبارک» در صومعه سرا
 • تاریخ خبر : سه شنبه ۲۷ آبان ۹۳ - ۴:۱۵

  کد خبر : 26206

  برنامه‌ریزی ۸۰ برنامه در هفته بسیج در صومعه سرا

  به گزارش واران نیوز، سرهنگ کیاعاشوری ظهر امروز در جلسه هفته بسیج در فرمانداری این شهرستان اظهار کرد: امروزه برای مقابله …

  به گزارش واران نیوز، سرهنگ کیاعاشوری ظهر امروز در جلسه هفته بسیج در فرمانداری این شهرستان اظهار کرد: امروزه برای مقابله با جبهه سخت جنگ نرم دشمن باید جبهه محکمتری برای مقابله با آن داشته باشیم.

  سرهنگ کیاعاشوری با بیان اینکه با تلاش و هماهنگی جبهه فرهنگی خوبی در صومعه سرا تشکیل شده است، افزود: همه دستگاه‌ها باید جمع شوند تا کارهای فرهنگی خوبی در شهرستان داشته باشند.

  وی با بیان اینکه بسیج مستضعفین به دستور امام خمینی(ره) در پنج آذر ۱۳۵۸ تشکیل شد، افزود: اعتقاد حضرت امام این بود که بسیج می‌تواند موانع و مشکلات انقلاب را هموار کند و سطح قاعده هرم قدرت را از نیروهای مسلح به نیروهای های ملی وسعت داد.

  فرمانده سپاه ناحیه صومعه‌سرا با اشاره به اینکه فرمول بسیج به جنگ یک بعد استراتژیک بخشید، گفت: در هشت سال دفاع مقدس یک وجب از خاک خود را از دست ندادیم و عراق هم به عنوان یک کشور متجاوز شناخته شد.

  عاشوری با بیان اینکه امروزه بسیج مانند یک درخت تنومند در دل و جان مردم ریشه دوانده است، تصریح کرد: امروز گستره بسیج فقط در ایران اسلامی نیست و بسیج در سطح بین المللی تاثیرگذار است.

  وی با اشاره به اینکه در هفته بسیج بیش از ۸۰ برنامه برنامه ریزی کرده اند، خاطرنشان کرد: برنامه های امسال باید پرشورتر از سال‌های قبل برگزار شود.

  فرمانده سپاه ناحیه صومعه‌سرا با بیان اینکه تجمع بزرگ بسیجیان و میثاق صالحین دو ویژه برنامه مهم هفته بسیج است، اظهار کرد: حضور مدیران شهرستان در تجمع بزرگ بسیجیان در ۵ آذر اقتدار بیسج را به جهانیان نشان می دهد.

  عاشوری با بیان اینکه چهارگردان بیت المقدس با جمعیت ۸۰۰ بسجی در سپاه ناحیه صومعه سرا وجود دارد، افزود: ۶ و ۷ آذر ماه رزمایش سراسری استانی گردان های بیت المقدس در صومعه‌سرا برگزار می‌شود که همکاری و پشتیبانی مدیران را طلب می کند.

  يک ديدگاه

  1. علی جون گفت:

   همه مسئولین و مدیران دستگاههای اجرایی شهرستان باید کمک کنند تا هفته بسیج امسال با شکوهتر از سال قبل برگزار بشه.فرماندهی محترم سپاه صحبت های کاملا پر نغز و مغزی ایراد فرمودند .انشا الله که همه کمک کنند .

  کلیه حقوق برای پایگاه خبری واران نیوز محفوظ است
  Desgined & Programmed by AmirHz.pro