نمایشگاه محصولات اقتصاد مقاومتی در صومعه سرا برگزار می‌شود

 • اکران «خوب، بد، جلف»، «سلام بمبئی»، «گشت ٢» و «مبارک» در صومعه سرا
 • تاریخ خبر : چهارشنبه ۲۸ آبان ۹۳ - ۴:۵۲

  کد خبر : 26215

  نمایشگاه محصولات اقتصاد مقاومتی در صومعه سرا برگزار می‌شود

  مدیر بسیج سازندگی سپاه ناحیه صومعه‌سرا گفت: برای نخستین بار در گیلان نمایشگاه محصوصلات اقتصاد مقاومتی در این شهرستان برگزار …

  مدیر بسیج سازندگی سپاه ناحیه صومعه‌سرا گفت: برای نخستین بار در گیلان نمایشگاه محصوصلات اقتصاد مقاومتی در این شهرستان برگزار می‌شود.

  بهزاد روانپاک در گفت‌وگو با خبرنگار واران نیوز اظهار کرد: در هشت سال دفاع مقدس، جهاد سازندگی در کنار ارتش و بسیج فعالیت‌های بی شماری انجام داده است.

  وی با بیان اینکه ۳۵ سال قبل در جنگ سخت دشمن پیروز شدیم، افزود: دشمن به دلیل اینکه نمی‌تواند از راه‌های آبی و خاکی وارد خاک ایران شود این بار با جنگ نرم وارد مقابله با ما شده است.

  مدیر بسیج سازندگی صومعه سرا با بیان اینکه تحریم اقتصادی، آخرین حربه آمریکا است که اگر ما بتوانیم در این جنگ آمریکا را شکست دهیم با یک آمریکای خلع سلاح شده مواجه هستیم،گفت: در این جنگ، سپاه و بسیج باید در کنار جهاد باشند تا در این جنگ نرم، مانند جنگ سخت پیروز میدان باشیم.

  روانپاک با بیان اینکه به وسیله اقتصاد مقاومتی می توان جلوی تحریم ها را گرفت، تصریح کرد: بسیج سازندگی توانسته به مردمی کردن اقتصاد، تولید و توزیع متوازن کمک بسیار بزرگی کند و رشد کشور را افزایش داده است.

  وی خاطرنشان کرد: برای نخستین بار در گیلان نمایشگاه محصولات اقتصاد مقاومتی در این شهرستان برگزار می‌شود.

  مدیر بسیج سازندگی صومعه سرا اظهار کرد: افرادی که از تسهیلات اقتصاد مقاومتی بهره مند شده اند محصولات خود را در این نمایشگاه به نمایش و فروش می گذارند.

  کلیه حقوق برای پایگاه خبری واران نیوز محفوظ است
  Desgined & Programmed by AmirHz.pro