نمایشگاه نقاشی رنگ و روغن درصومعه سرا افتتاح شد

 • اکران «خوب، بد، جلف»، «سلام بمبئی»، «گشت ٢» و «مبارک» در صومعه سرا
 • تاریخ خبر : چهارشنبه ۲۸ آبان ۹۳ - ۱۹:۳۴

  کد خبر : 26225

  نمایشگاه نقاشی رنگ و روغن درصومعه سرا افتتاح شد

  واران نیوز: به گزارش خبرنگار ما با حضور مسئولان شهرستان ، نمایشگاه نقاشی رنگ و روغن در نگارخانه عباسیه کهن …

  واران نیوز: به گزارش خبرنگار ما با حضور مسئولان شهرستان ، نمایشگاه نقاشی رنگ و روغن در نگارخانه عباسیه کهن اداره ارشاد صومعه سرا افتتاح شد.

  رئیس اداره ارشاد شهرستان صومعه سرا در مراسم افتتاح نمایشگاه نقاشی رنگ روغن هنرمند فرهیخته مژگان شادی بر اهمیت هنر و جایگاه هنرمند در جامعه اشاره کردو افزود : ارج نهادن به هنر و هنرمند سبب رشد خلاقیت در جامعه می شود . سید محمود رزمگیر هنر را زبان گویای مردم دانست و افزود: امروزه جامعه ما نیاز به هنر نمائی بیشتر خود دارد که این امر نیاز به باور مسئولان امر به هنر می باشد.

  وی افزود: تشویق وترغیب هنرمندان جوان وایجاد زمینه های لازم جهت رشد وشکوفایی آنان در خلق آثار هنری ونشاط در جامعه هنری واستحکام ورواج فرهنگ اسلامی وهمچنین ارتقا کیفی هنرمندان از اهداف برگزاری این نمایشگاه است .وی یاد آورشد در این نمایشگاه آثاری با تکنیک رنگ روغن با سبک های ،رئالیسم وانتزاعی با موضوع طبیعت توسط این هنرمند اجرا شده است.به گفته وی نمایشگاه نقاشی رنگ روغن با عنوان “طبیعت و طبیعت بی جان ” با ۴۰آثر از خانم مژگان شادی از امروز به مدت ۳ روز صبح‌ها از ساعت ۱۰ الی ۱۳ و عصرها از ساعت ۱۷ تا ۲۰ برای بازدید علاقه‌مندان دایر است.

  کلیه حقوق برای پایگاه خبری واران نیوز محفوظ است
  Desgined & Programmed by AmirHz.pro