بلاتکلیفی رانندگان مسیر تولم شهر – رشت/بدرقه پلیس راه با جریمه‌های ناحق

 • اکران «خوب، بد، جلف»، «سلام بمبئی»، «گشت ٢» و «مبارک» در صومعه سرا
 • تاریخ خبر : سه شنبه ۱۶ آبان ۹۱ - ۱:۳۲

  کد خبر : 2623

  بلاتکلیفی رانندگان مسیر تولم شهر – رشت/بدرقه پلیس راه با جریمه‌های ناحق

  به نوشته واران نیوز به نقل از خبرگزاری مهر: رانندگان مسیر تولم شهر به رشت و بالعکس به مدت یک …

  به نوشته واران نیوز به نقل از خبرگزاری مهر: رانندگان مسیر تولم شهر به رشت و بالعکس به مدت یک هفته در وضعیت بلاتکلیفی به سر می‌برند و مسئولان پاسخگوی مشکل آنها نیستند.

  به گزارش خبرنگار مهر، افزون بر ۴۰ راننده تاکسی تولم شهری که مدت زیادی است در مسیر تولم شهر – رشت در عرصه حمل و نقل و جابجایی مسافر مشغول هستند بر اساس تبصره ۱۳ خودروهای خط ویژه مسافری، وسیله نقلیه خود را به تاکسی ( پلاک ت) تبدیل کرده اند.

  این رانندگان بر اساس قانون تا مسافت ۲۵ کیلومتری مجوز تردد داشته اما اخیرا پلیس راه شفت جلوی این ماشین ها را گرفته و با جریمه ناحق آنها را بدرقه می کند.

  برخی از رانندگان در گفتگو با خبرنگار مهر عنوان کردند: در این مدت بسیاری از راننده های تاکسی بیش از ۲۰۰ هزار تومان جریمه شده اند.

  آنان اذعان داشتند: تاکنون به رغم مراجعه و پیگیری متاسفانه مسئولان شهرداری تولم شهر، فرمانداری صومعه سرا و همینطور حمل و نقل و پایانه های غرب گیلان پاسخگوی این مشکل نبوده اند.

  به گفته رانندگان، پلیس راه به ناحق جریمه های سنگین به آنان تحمیل می کند و متاسفانه گوشی برای شنیدن این ظلم رواداشته، وجود ندارد.

  آنان یادآورشدند: در این شرایط که معیشت از دغدغه های تمامی خانواده به ویژه رانندگان است بنابراین سرزدن این گونه رفتارها از سوی پلیس راه به دور از انصاف است.

  کلیه حقوق برای پایگاه خبری واران نیوز محفوظ است
  Desgined & Programmed by AmirHz.pro