اعزام 560 دانش‌آموز صومعه‌سرایی به مناطق عملیاتی جنوب کشور+تصاویر

 • اکران «خوب، بد، جلف»، «سلام بمبئی»، «گشت ٢» و «مبارک» در صومعه سرا
 • تاریخ خبر : جمعه ۳۰ آبان ۹۳ - ۱۶:۴۰

  کد خبر : 26233

  اعزام ۵۶۰ دانش‌آموز صومعه‌سرایی به مناطق عملیاتی جنوب کشور+تصاویر

  فرمانده سپاه ناحیه صومعه‌سرا گفت: ۵۶۰ دانش آموز دختر این شهرستان ظهر امروز عازم مناطق عملیاتی جنوب کشور شدند. به …

  فرمانده سپاه ناحیه صومعه‌سرا گفت: ۵۶۰ دانش آموز دختر این شهرستان ظهر امروز عازم مناطق عملیاتی جنوب کشور شدند.
  به گزارش واران نیوز، سرهنگ کیا عاشوری، ظهر امروز در حاشیه اعزام دانش آموزان به مناطق عملیاتی در جمع خبرنگاران اظهار کرد: ۵۶۰ داش آموز دختر از مناطق عملیاتی جنوب کشور به مدت چهار روز بازدید می کنند.

  وی با بیان اینکه از تعداد مذکور ۴۷۶ نفر دانش آموز، ۳۱ نفر فرهنگی، ۳۶ راننده و ۱۶ نفر عوامل اجرایی هستند، افزود: دانش آموزان در قالب۱۲ اتوبوس ازمناطق عملیاتی شلمچه، طلائیه، دهلاویه، اروندرود و هویزه بازدید به عمل می آورند.

  فرمانده سپاه ناحیه صومعه‌سرا با بیان اینکه شهدا در جنگ سخت توانستند بر توطئه های دشمنان فائق آیند، گفت: هدف از اعزام دانش‌آموزان درس گرفتن از ایثار و خودگذشتگی شهداست و اینکه آنها هم بتوانند همچون شهدا در برابر جنگ نرم دشمنان بایستند.

  در ادامه سرگرد سید جلیل قاسمی، جانشین فرمانده سپاه ناحیه صومعه سرا تصریح کرد: دانش‌اموزان تحت عنوان درس آمادگی و دفاعی از مناطق عملیاتی بازدید به عمل می آورند.

  وی خاطرنشان کرد: در تک تک مناطق عملیاتی شهدای زیادی از شهرستان صومعه سرا جان خود را در راه دفاع از میهن و ناموسشان فدای انقلاب اسلامی کرده اند.

  جانشین فرمانده سپاه ناحیه صومعه سرا اظهار کرد: بسیج و بسیجی ضامن چکاننده اسلحه دفاعی این انقلاب است و دلیل جنگی که علیه ما آغاز شد انقلاب و تهدیدهایی بود که انقلاب اسلامی را دنبال می کرد.

  قاسمی افزود: دشمنان برای از بین بردن انقلاب جنگ را اغاز کردند ولی با وجود بسیجیان نتوانستند بر ما فائق آیند.

  وی گفت: در هر اتوبوس یک راوی حضور دارد که دانش آموزان می توانند از وجود وی بهره ببرند و سوالات خود را در راستای مناطق عملیاتی از وی بپرسند.

  کلیه حقوق برای پایگاه خبری واران نیوز محفوظ است
  Desgined & Programmed by AmirHz.pro