جامعه بسیج زنان یکی از گسترده ترین تشکل‌های بسیج است

 • اکران «خوب، بد، جلف»، «سلام بمبئی»، «گشت ٢» و «مبارک» در صومعه سرا
 • تاریخ خبر : شنبه ۱ آذر ۹۳ - ۱۹:۳۳

  کد خبر : 26268

  جامعه بسیج زنان یکی از گسترده ترین تشکل‌های بسیج است

  فرمانده سپاه ناحیه صومعه سرا با بیان اینکه جامعه بسیج زنان یکی از گسترده ترین تشکل‌های بسیج است، گفت: بسیج …

  فرمانده سپاه ناحیه صومعه سرا با بیان اینکه جامعه بسیج زنان یکی از گسترده ترین تشکل‌های بسیج است، گفت: بسیج جامعه زنان از اول انقلاب تا به امروز نقش‌های بسیار مفیدی در جامعه ایفا کرده اند.

  به گزارش واران نیوز، سرهنگ کیا عاشوری، ظهر امروز در نشست تخصصی با اعضای شورای حوزه کوثر خواهران شهری و فرماندهان پایگاه به همراه مربیان صالحین اظهار کرد:بسیج و سپاه پاسداران انقلاب اسلامی لازم و ملزوم یکدیگر هستند.

  وی با بیان اینکه پاسداران قبل از هرچیزی یک بسیجی هستند، افزود: امام راحل هدف از تشکیل بسیج را حفظ انقلاب و دستاوردهای ان بیان کردند.

  فرمانده سپاه ناحیه صومعه‌سرا گفت:با گذشت ۳۵ سال از عمر با برکت انقلاب، ثمرات بسیج در تمام عرصه‌ها مشهود است.

  عاشوری با بیان اینکه جامعه بسیج زنان یکی از گسترده ترین تشکل‌های بسیج است، تصریح کرد: بسیج جامعه زنان از اول انقلاب تا به امروز نقش‌های بسیار مفیدی در جامعه ایفا کرده اند.

  وی با بیان اینکه یکی از دلایل اصلی پیروزی رزمندگان در هشت سال دفاع مقدس اخلاص انها بود، خاطرنشان کرد: امروزه باید عیار خلوص را تقویت کرد تا در کارها پیروز و موفق شد.

  فرمانده سپاه ناحیه صومعه‌سرا با بیان اینکه گذشت زمان اصل وجودی ماموریت های سازمانی را تاثیر می‌گذارد، تاکید کرد: زمان بر بسیج نه تنها تاثیر منفی نگذاشت بلکه این نهاد هر روز تناوتر از گذشته می‌شود و امروز شجره طیبه درخت تناوری شده که پایه و اساس آن در دل و جان مردم و ثمره‌اش شهدا و شاخ و بالش به تمام کشورهای آزادی خواه رسیده است.

  عاشوری با اشاره به جنگ نرم دشمن، اظهار کرد: دشمنان در صدد هستند که شبهاتی در وجود جوانان به وجود می‌آورند که بسیجیان باید بتوانند پاسخگوی این شبهات باشند.

  وی بابیان اینکه خلوص در قالب حلقه‌های صالحین تعریف می‌شود، گفت: امروزه فضای جنگ پیچیده تر شده و بسیجیان مانند رزمندگان هشت سالل دفاع مقدس در حال جهاد هستند.

  فرمانده سپاه ناحیه صومعه‌سرا با بیان اینکه فلسفه وجودی بسیج سوختن و روشنایی دادن به جامعه است، افزود: بسیج ادامه دهنده امتداد راه عاشورا است.

  در ادامه فرمانده حوزه کوثر خواهران صومعه سرا ضمن تبریک هفته بسیج گفت: بسیج در صورتی می تواند نهادی جامع و شامل جهات متعدد و پایدار شناخته شود که نیازهای دایمی و باورها و ارزش های فرهنگی پدید آورنده آن به روشنی تعریف شوند.

  آرزو محمدی با بیان این مطلب تصریح کرد: این نیازها ممکن است اقتصادی، سیاسی، فرهنگی و یا نظامی باشد.

  وی خاطرنشان کرد: به فرموده امام(ره) بسیج شجره طیبه و درخت تناور و پرثمری است که شکوفه های آن بوی بهار وصل و طراوت یقین و حدیث عشق است.

  به گزارش واران نیوز در پایان از فرماندهان پایگاه و مربیان صالحین این شهرستان توسط فرمانده سپاه ناحیه صومعه‌سرا تجلیل به عمل آمد.

  کلیه حقوق برای پایگاه خبری واران نیوز محفوظ است
  Desgined & Programmed by AmirHz.pro