تخصیص اعتبارات بیش از 6 میلیارد تومانی به صومعه‌ سرا

 • اکران «خوب، بد، جلف»، «سلام بمبئی»، «گشت ٢» و «مبارک» در صومعه سرا
 • تاریخ خبر : دوشنبه ۳ آذر ۹۳ - ۱۴:۳۷

  کد خبر : 26277

  تخصیص اعتبارات بیش از ۶ میلیارد تومانی به صومعه‌ سرا

  فرماندار صومعه سرا با بیان اینکه مجموعه اعتبارات ابلاغی سال ۹۳ بیست میلیارد و ۸۰۰ میلیون تومان بوده است، گفت: …

  فرماندار صومعه سرا با بیان اینکه مجموعه اعتبارات ابلاغی سال ۹۳ بیست میلیارد و ۸۰۰ میلیون تومان بوده است، گفت: تا کنون شش میلیارد و ۳۰۰ میلیون تومان از بخش های مختلف تخصیص یافته که حاصل آن اجرایی نمودن ۲۶۳ پروژه خدماتی، عمرانی و توسعه شهرستان است.

  به گزارش واران نیوز، غلام‌حسین رجبی، ظهر امروز در جلسه کمیته اشتغال ضمن تبریک فرا رسیدن هفته بسیج اظهار کرد: روحیه بسیجی باید در تمام مقاطع زندگی محفوظ باشد.

  وی با بیان اینکه اگر روحیه بی ریایی و بسیجی در انجام کارها باشد می‌توانیم بسیاری از مشکلات را هموار کنیم، افزود: در این صورت می‌توانیم به اهداف نهایی که خدمت به جامعه است دست یابیم.

  فرماندار صومعه‌سرا گفت: نگاه‌ها باید معطوف به این شود که موانع در جهت معضل بیکاری برداشته شود و تلاش مضاعف در این زمینه انجام بگیرد.

  رجبی با بیان اینکه از مجموعه اعتبارات ابلاغی سال ۹۳ که بیست میلیارد و ۸۰۰ میلیون تومان بوده است، تصریح کرد: تا کنون شش میلیارد و ۳۰۰ میلیون تومان از بخش های مختلف تخصیص یافته که حاصل آن اجرایی نمودن ۲۶۳ پروژه خدماتی، عمرانی و توسعه شهرستان است.

  وی خاطرنشان کرد: بالاترین پروژه اعتبار تخصیص یافته به آب و فاضلاب شهری تعلق گرفته که بیش از یک میلیارد تومان است.

  فرماندار صومعه‌سرا اظهار کرد: با پیگیری‌های که به عمل امده تا ایام دهه فجر شاهد استفاده ازآب شرب سالم در این شهرستان خواهیم بود.

  در ادامه حسین بالو، رئیس تعاون، کار و رفاه اجتماعی صومعه سرا با بیان اینکه در خصوص آمار اشتغال در استان وضعیت خوبی ندارند و نشان از این است که باید در این زمینه تلاش کنند، افزود: در شش ماهه نخست سال ۳۵۶ کارگر از واحدهای تولیدی اخراج و ۲۱۱ نفر ورود داشته اند که نمره منفی در این زمینه وجود دارد.

  وی با اشاره به اینکه خسارت برف سبب تعطیلی دو واحد تولیدی بزرگ در صومعه سرا شد، گفت: ۱۸۰ کارگر در این دو کارخانه مشغول به کار بودند که با تعطیلی این دو واحد انها هم بیکار شدند.

  رئیس تعاون، کار و رفاه اجتماعی صومعه سرا با بیان اینکه کل اشتغال در شش ماهه نخست امسال ۶۰۱ نفر اشتغال داشته اند،تصریح کرد: اداره بهزیستی ۲۸ نفر اشتغالزایی، فنی و حرفه ای ۳ مورد، حمل و نقل و پایانه ها ۱۸ مورد، صنعت و معدن و تجارت ۱۵۸ مورد، کمیته امداد ۱۲ مورد، میراث فرهنگی ۲۴ مورد، اداره تعاون، کار و رفاه ۱۶۹ مورد، جهاد کشاورزی ۹۱، راه و شهرسازی ۷۳ مورد، ورزش و جوانان ۶ مورد، اداره کل زندان‌ها ۱ مورد، شیلات ۶ مورد و مهر رضا یک مورد و شرکت ملی پالایش و پخش فراورده های نفتی ایران ۱۱ مورد است که وارد سامانه اشتغال شده است.

  کلیه حقوق برای پایگاه خبری واران نیوز محفوظ است
  Desgined & Programmed by AmirHz.pro