داستان کشف سر بریده شده در صومعه سرا/عکس +18

 • اکران «خوب، بد، جلف»، «سلام بمبئی»، «گشت ٢» و «مبارک» در صومعه سرا
 • تاریخ خبر : دوشنبه ۳ آذر ۹۳ - ۲۲:۵۱

  کد خبر : 26289

  داستان کشف سر بریده شده در صومعه سرا/عکس +۱۸

  پیدا شدن سر بریده شده در اسلام آباد صومعه سرا باعث شکه شدن اهالی این روستا شد به گزارش واران …

  پیدا شدن سر بریده شده در اسلام آباد صومعه سرا باعث شکه شدن اهالی این روستا شد

  به گزارش واران نیوز: روز پنجشنبه پلیس صومعه سرا گزارشی تکاندهنده از یکی از روستاهای این شهر به نام اسلام آباد از پسر جوانی که در جنگل مشغول پیاده روی بود دریافت نمود.

  این پسر جوان که بعد از مشاهده منظره شکه شده و به بیمارستان انتقال یافته هنگامی که مشغول قدم زدن در جنگلهای این روستا بود به ناگاه با یک سر بریده شده مواجه میشود .

  تصویر صحنه جرم

  پلیس اگاهی پس از دریافت گزارش بلافاصله در محل حضور پیدا کرد و مامورین صحنه جرم و کشف هویت شروع به عملیات شناسایی برای پیدا کردن مشخصات مقتول نمودند.

  متاسفانه پس از انجام جستجوهای فراوان در منطقه پلیس موفق به کشف جسد نشد و از طرفی دیگر سر مقتول هم که توسط حیوانات آسیب فراوانی دیده بود شناسایی مقتول را با مشکل فراوان مواجه مینمود.

  لاجرم پلیس مجبور شد به دلیل انجام عملیات شناسایی دقیق تر سر بریده شده را به مرکز استان و آزمایشگاه تخصصی مربوطه ارسال نماید.

  اما به دنبال وقوع این حادثه طبق معمول شایعات فراوانی که به مراتب موضوع را حادتر نشان میدادند حول محور این موضوع شکل گرفت اما آنچه به نظر میرسد این است که با توجه به اینکه چندی پیش پلیس یکی از شهرستان های شرقی استان، گزارش پیداشدن یک جسد بی سر را دریافت نموده بود با این وجود این احتمال میرود که سر بریده ای که در صومعه سرا کشف شده متعلق به این بدن است. از آنجایی که این بدن متعلق به یک زن میباشد و به دلیل آسیب های فراوانی که به سر مورد نظر رسیده، اثبات یا رد این ادعا با مشکل مواجه میشود و به درستی نمیتوان گفت که این سر بریده متعلق به این بدن است.

  تا کنون پلیس اطلاعاتی از این قتل و یا حادثه را با خبرنگاران در میان نگذاشته است به محض دریافت اخبار تکمیلی آن را به اطلاع شما میرسانیم

  کلیه حقوق برای پایگاه خبری واران نیوز محفوظ است
  Desgined & Programmed by AmirHz.pro