این روز ها در صومعه سرا چه خبر است

 • اکران «خوب، بد، جلف»، «سلام بمبئی»، «گشت ٢» و «مبارک» در صومعه سرا
 • تاریخ خبر : پنج شنبه ۶ آذر ۹۳ - ۳:۱۷

  کد خبر : 26313

  این روز ها در صومعه سرا چه خبر است

  واران نیوز: با قدم زدن در هوای سرد و زمستانی این روز های صومعه سرا و با دیدن پرده ها …

  واران نیوز: با قدم زدن در هوای سرد و زمستانی این روز های صومعه سرا و با دیدن پرده ها ، تابلو ها و بیلبورد ها و سایر اقدامات تبلیغی که توسط ارگان های ذی ربط صورت گرفت ، می توان دریافت که همه این تلاش ها و جنب و جوش ها در جهت نکوداشت هفته بسیج است .

  هفته ای که علی رغم سرمای بی سابقه پاییزی که شاید بهتر باشد بگوییم سرمایی مانند سرمای زمستان مانع از برگزاری مراسمات هفته بسیج توسط بسیجیان و امت شهید پرور نشد.

  سرمایی که شاید خبر از زمستانی سخت بدهد.زمستانی به مراتب سرد تر از سال پیش .امیدواریم که اگر قرار است امسال هم مانند سال پیش شاهد بارش برف در شهر ستان باشیم حداقل شهرداری در زمینه بازگشایی معابر شهری و کوچه ها زود تر از سال پیش دست به کار شود.

  اداره راه و شهرساز نسبت به سال پیش بهتر و جدی تر اقدام به بازگشایی راه های روستایی و برون شهری نماید.امید که با داشتن برنامه ای منسجم نیاز به همیاری بسیجیان استان های همجوار نباشد. و هزاران امید و آرزوی خوب دیگر برای شهر و مسوولین شهرمان….

  از موضوع که نخواهیم دور شویم باز می گردیم به حال و هوای این روز های شهر .در هفته ای که گذشت و حال در روزهای انتهایی آن به سر می بریم، هفته پر جنب و جوشی برای مسئولین و مردم این شهرستان بود مسئولین برای افتتاح پروژه های بسیجیان کار آفرین به روستا های این شهرستان میرفتند تا به نوعی حمایتشان را ازاین نوع فعالیت های اشتغال زا به مردم نشان دهند،

  شهر هم حال و هوای یک هفته خاص را داشت از بنر های دور میدان اصلی شهر گرفته تا پرده های تبریک به اشخاص به مسولین یا مسوولین به اشخاص که به بهانه های مختلف که همیشه در خیابان های شهر خودنمایی میکنند. همه می کوشند تا به نوعی در گرامی داشت این هفته سهیم باشند.

  گفتنی است که از جمله کار های پسندیده ای که معمولا توسط پایگاه های بسیج و بنیاد شهید و یا سپاه پاسداران در هفته بسیج برگزار می شود مراسم بزرگداشت شهدای انقلاب و جنگ تحمیلی در مساجد واقع در محلات و روستا های شهرستان صومعه سرا است. شهدایی که به حق، این روزها هر کس هر چه در این کشور دارد مرهون رشادت وایثار آنان است . از امنیت ، رفاه ،فرصت خدمت رسانی و مسوولیت گرفته تا سایر چیز ها.همه و همه را مدیون رشادت شهدا جانبازان و ایثارگران هستیم .به راستی که بی ادعا ترین اقشارمردم را در جامعه، همین جامعه ایثارگران از خانواده های شهدا گرفته تا جانبازان ،آزادگان و ایثارگران تشکیل میدهند.

  امروز اندک کاری که ما می توانیم در زمینه حفظ آرمانهایی که برای آنها از جان و آسایش خود گذشتند انجام دهیم زنده نگاه داشتن و برگذاری همین مراسمات و یادواره هاست.

  از جمله مراسماتی که در واپسین روزهای هفته در شهرستان برگزار خواهد شد مراسم یادواره شهدا می باشد که قرار است پنجشنبه ششم آذر ماه با سخنرانی آقایان سردار حزنی رئیس قرارگاه قرب کوثر کشور و همچنین دکتر کاظم دلخوش نماینده سابق شهرستان صومعه سرا است که اکنون مشاور امور مجلس و مجامع معاونت ریاست جمهوری است ساعت ۱۵:۳۰ در مسجد صاحب الزمان(عج) روستای دهنده برگزار شود. واران نیوز بر خود فرض می داند که بدین وسیله از امت شهید پرور برای شرکت در این مراسم و این چنین مراسمات دعوت به عمل آورد. چرا که اندک کاری است که می توان در زمینه پاس داشت رشاد های شهدا انجام داد.

   

   

   

  کلیه حقوق برای پایگاه خبری واران نیوز محفوظ است
  Desgined & Programmed by AmirHz.pro