خلوص نیت بسیجیان سبب دوام و بقای انقلاب اسلامی است

 • اکران «خوب، بد، جلف»، «سلام بمبئی»، «گشت ٢» و «مبارک» در صومعه سرا
 • تاریخ خبر : چهارشنبه ۵ آذر ۹۳ - ۱۹:۲۲

  کد خبر : 26317

  خلوص نیت بسیجیان سبب دوام و بقای انقلاب اسلامی است

  فرمانده سپاه ناحیه صومعه سرا با بیان اینکه نظاره کردن خلوص و شکوه و عظمت بسیجیان بالندگی را به بار می‌آورد، گفت: خلوص و نیت بسیجیان که این یادگاری از امام(ره) است، سبب دوام و بقای انقلاب اسلامی می باشد.

   

  به گزارش واران نیوز، سرهنگ کیا عاشوری، فرمانده سپاه ناحیه صومعه‌سرا صبح امروز(۵آذر) در تجمع بسیجیان در روز بسیج اظهار کرد:عزت و سربلندی کشور جمهوری اسلامی ایران به برکت وجود و خون شهدا است.

  وی با بیان اینکه نظاره کردن خلوص و شکوه و عظمت بسیجیان بالندگی را به بار می‌آورد، افزود: خلوص و نیت بسیجیان که این یادگاری از امام(ره) است، سبب دوام و بقای انقلاب اسلامی می باشد.

  فرمانده سپاه ناحیه صومعه‌سرا با اشاره به آیه «اَلَمْ تَرَ کَیْفَ ضَرَبَ اللّهُ مَثَلاً کَلِمَهً طَیِّبَهً کَشَجَرَه طَیِّبَه« گفت: شجره طیبه در این آیه مصداق بسیجیان است که کلمه طیبه درخت مبارکی می باشد که ریشه هایش استوار در دل و اعتقاد مردم، شاخه هایش در آسمان به عرش رسیده و میوه های پرثمرش شهدا هستند که در طول این ۳۵ سال سبب اقتدار این کشور شده اند.

  عاشوری با بیان اینکه در طول جنگ تحمیلی قدرت بسیج جنبشی از جنس خدا و یک نیروی الهی بود، تصریح کرد: در جنگ تحمیلی زمانی که همه کشورها به پشتوانه عراق در برابر ایران قرار گرفتند و یک جنگ نابرابر را تشکیل دادند، خلوص و نیت پاک بسیجیان این ناموازنه قدرت را بر هم زد و پیروز شدیم.

  وی با بیان اینکه شهادت ۶۰ درصد از بسیجیان در جنگ گواه بر این امر است، خاطرنشان کرد: بسیجیان دریایی از مواج پاکیزگی و مهر و محبت به خدا هستند.

  فرمانده سپاه ناحیه صومعه سرا با بیان اینکه ارتش های بزرگ که از لحاظ امکانات و تجهیزات بیشترین پتانسیل را دارن دارای یک طول و عرض محدود هستند، اظهار کرد: کرانه و آستانه تحمل آنها محدود است و بعد از مدتی خسته و دچار آسیب هایی می شوند که مشکلات روحی و روانی از بزرگترین آن است.

  عاشوری با بیان اینکه بسیج بی نهایت و معادله ای است برای حل همه معادلات که هیچ معادله ای یارای مقابله با آن نیست، افزود:بسیج ضامن انقلاب است و تا وقتی بسیجیان زنده و بالنده اند انقلاب روز به روز شکوهمند می شود.

  وی با بیان اینکه امروز بسیج فقط مختص ایران نیست و شاخ و بالش در همه جا پراکنده است، گفت: سیطره و گستره اقیانوسیه بسیج به همه دنیا کشیده شده و اگر رژیم صهیونیست اسرائیل از آمال بلند خود دست کشیده به یمن نیروهای حزب الله که جنسشان از بسیج می باشد است.

  فرمانده سپاه ناحیه صومعه سرا تصریح کرد: بسیجیان باید در همه صحنه ها حضور داشته باشند مسیر ما برای مبارزه همچنین باقیست و پرچمی که از دست شهدا به ما رسیده نباید بگذاریم پایین بماند.

  عاشوری خاطرنشان کرد: دشمن جنگ جدید و پیچیده ای را علیه ما شوع کرد و تحریم از یک طرف، جنگ فرهنگی و اعتقادی از طرف دیگر است.

  وی اظهار کرد: امروز دشمن با ترویج مواد مخدر، ترویج شبکه های فاسد ماهواره ای و اینترنتی سعی دارد تنبلی، سستی و سبک زندگی غربی را جایگزین سبک زندگی ایرانی ، اسلامی کند.

  فرمانده سپاه ناحیه صومعه سرا افزود: در این جنگ نرم که پیچیدگی ان از جنگ سخت بیشتر است، همان نیرو، اعتقاد، باور و خلوص نیت که آزادی خرمهر به ارمغان آورد همان نیت لازم است که اگر چنین باشد دغدغه مقام معظم رهبری برطرف خواهد شد.

  در ادامه حجت‌الاسلام اسماعیل صدیقی، امام جمعه صومعه سرا اظهار کرد: شجره طیبه بسیج که نهالش توسط امام(ره) در ایران کاشته شد، ثمره ان امروز در سراسر جهان دیده می شود.

  وی با بیان اینکه یکی از وظایف اصلی بسیجیان این است که در جهت اصلاح نفسشان کوشش کنند، افزود: امروز اگر بعد از ۳۵ سال ریشه بسیج در بین همه مسلمانان، شیعیان و حتی ملل عالم پیچیده است، این ندای خوش بسیجی است که جهان برای ظهور امام زمان(عج) آماده می شود.

  امام جمعه صومعه سرا گفت: کسانی که جز شجره طیبه بسیج و صالحین هستند باید نسبت به مابقی مردم در راستای اصلاح نفس و سلامت جامعه بیشتر تلاش کنند.

  صدیقی تصریح کرد: تذکر لسانی در جهت اصلاح جامعه و امر به معروف و نهی از منکر در جهت ارتقای ارزشی اسلامی و باورهای دینی موثر است.

  وی با بیان اینکه دشمنان ما زمانی برای ایرانی احترامی قائل نبودند و حتی حق توحش می گرفتند، خاطرنشان کرد: امروز همه ابر جنایتکاران عالم در یک طرف میز مذاکره و ملت ایران در طرف دیگر ایستاده است.

  بسیجیان نیروهای جان برکف در اختیار ولایت هستند

  امام جمعه صومعه سرا اظهار کرد: به پشتیبانی خیل عظیم بسیجیان امروز در سراسر کشور ایران ۲۲ میلیون نفر بسیجی ندای مرگ بر آمریکا و مرگ بر اسرائیل و اعتلای نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران سر می دهند.

  صدیقی افزود: ۲۵۰ هزار حلقه شجره طیبه صالحین در سراسر ایران در جهت اصلاح نفس و جامعه زحمت کشیدند و در مذاکره پشت جنایتکاران را به زمین خواهیم خواباند.

  وی با بیان اینکه از وظایف بسیجیان تبری و تولی است، گفت: تولی ما ولایت پذیری است و بسیجیان زمان امام راحل و امروز بسیجیان مقام معظم رهبری اعتقاد راسخ دارند که باید پشت سر رهبر بایستند و لبیک گوی سخنان این مرد خدایی باشند که اگر شدند باقی می مانند.

  امام جمعه صومعه‌سرا با بیان اینکه بسیجیان نیروهای جان برکف در اختیار ولایت هستند و دشمن ستیز می باشند، تصریح کرد: تبری ما دشمن ستیزی است و همه کسانی که در برابردینمان بایستند در برابر انها خواهیم ایستاد و کوتاه نخواهیم آمد که اگر کوتاه آمدنی بود حسین زهرا در روز عاشورا کوتاه می آمد.

  کلیه حقوق برای پایگاه خبری واران نیوز محفوظ است
  Desgined & Programmed by AmirHz.pro