داشتن روحیه جهادی، رسالتی به جامانده از شهداست

 • اکران «خوب، بد، جلف»، «سلام بمبئی»، «گشت ٢» و «مبارک» در صومعه سرا
 • تاریخ خبر : جمعه ۷ آذر ۹۳ - ۱۷:۱۲

  کد خبر : 26354

  داشتن روحیه جهادی، رسالتی به جامانده از شهداست

  امام جمعه شهرستان صومعه سرا گفت: داشتن تفکر بسیجی و روحیه جهادی، رسالتی به جا مانده از شهدای والامقام است که امروز نیز باید سرلوحه ما قرارگیرد.

  به گزارش واران نیوز:، حجت الاسلام والمسلمین اسماعیل صدیقی عصر چهارشنبه در مراسم تجلیل از دانشجویان دانشکده فنی و حرفه ای میرزا کوچک صومعه سرا ، نقش دانشجویان در سال های دفاع مقدس را بی بدیل دانست و افزود: داشتن تفکر بسیجی و روحیه جهادی در عرصه های مختلف بویژه کسب علم و فرهنگ رسالتی به جای مانده از شهدا برای ماست که سبب پیشرفت و توسعه جامعه می شود.

  وی ادامه داد: از شاخصه های یک بسیجی که رمز پیروزی و سربلندی است، ناظر و حاضر دانستن خداوند بر اعمال است و نیاز جامعه امروز این است که با داشتن تفکر بسیجی، ساده زیستی اختیار کنیم.

  وی اظهار داشت: ایران اسلامی امروز در همه زمینه ها و به ویژه در زمینه های علمی، فرهنگی و دفاعی حرف برای گفتن دارد و این امر، حاصل خون شهدا و تلاش و مجاهدت علمی در کشور است.

  امام جمعه شهرستان صومعه سرا تصریح کرد: بسیجیان با شجاعت در مقابل هجمه دشمنان ایستادند تا به ما بیاموزند که باید در مقابل استکبار ایستاد و در راه حفظ باورها و ارزش های اسلامی قدم برداشت.

  وی از دانشجویان خواست تا با بصیرت دینی مواضع و مسوولیت های زمان خود را همچون شهدا درک کنند و افزود: بسیجی فقط به اسم نیست بلکه هر کس برای سربلندی ایران در مقابل دشمنان تلاش کند، می تواند بسیجی باشد .

  در پایان این آئین از شش دانشجوی بسیجی این دانشکده باحضور فرماندار و مسوولان تجلیل شد.

  کلیه حقوق برای پایگاه خبری واران نیوز محفوظ است
  Desgined & Programmed by AmirHz.pro