مانور ایمنی در برابر زلزله درمدارس صومعه‌سرا برگزار شد+عکس

 • اکران «خوب، بد، جلف»، «سلام بمبئی»، «گشت ٢» و «مبارک» در صومعه سرا
 • تاریخ خبر : شنبه ۸ آذر ۹۳ - ۱۹:۴۸

  کد خبر : 26379

  مانور ایمنی در برابر زلزله درمدارس صومعه‌سرا برگزار شد+عکس

  به مناسبت هشتم آذر ماه روز ایمنی در برابر زلزله، مانور ایمنی در مدارس صومعه سرا برگزار شد.

   

  به گزارش واران نیوز، رئیس هلال احمر صومعه‌سرا در این مانور که به صورت نمادین در مدرسه زینبیه این شهرستان برگزار شد، اظهار کرد: این مانور هر ساله همزمان با هشتم آذر روز ایمنی در برابر زلزله در مدارس صومعه سرا برگزار می شود.

  وی با بیان اینکه این مانور شانزدهمین مانور سراسری ایمنی در برابر زلزله است، افزود: شعار امسال این مانور، “آیا مدرسه من در برابر زلزله ایمن است؟” می باشد.

  رئیس هلال احمر صومعه سرا گفت: این مانور با هدف کاهش خسارات جانی و مالی ناشی از زلزله بوسیله ارتقاء فرهنگ ایمنی و مقاوم سازی، ایجاد و ارتقای مهارت های فردی و جمعی جوامع دانش آموزی و واکنش صحیح و سریع در برابر زلزله و استفاده کاربردی و عملی از آموخته های نظری دانش آموزان برگزار شد.

  سلیمی تصریح کرد: در این مانور آموزش های لازم امداد و نجات، اطفاحریق، تخلیه مدارس در برابر زلزله، پیدا کردن جاهای ایمن، آموزش اورژانس و انتقال مصدومان به بیمارستان به دانش‌اموزان آموزش داده شد.

  به گزارش واران نیوز، این مانور با مشارکت سازمان دانش‌آموزی، هلال احمر، اورژانس، نیروی انتظامی،آموزش و پرورش، شهرداری و آتش نشانی صبح امروز در مدارس صومعه سرا برگزار شد.

   

   

  کلیه حقوق برای پایگاه خبری واران نیوز محفوظ است
  Desgined & Programmed by AmirHz.pro