امام علی (ع) می فرماید
۞ هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است. ۞
Monday, 24 June , 2019
امروز : دوشنبه, ۳ تیر , ۱۳۹۸ - 21 شوال 1440
شناسه خبر : 26391
  پرینتخانه » اخبار صومعه سرا تاریخ انتشار : ۰۹ آذر ۱۳۹۳ - ۲۳:۰۶ |

آرامش در جامعه بستر شکوفایی اقتصادی را فراهم می‌کند

فرماندار صومعه‌سرا با بیان اینکه ایجاد امنیت در راستای حقوق شهروندی بستر ساز ایمان و ایمان نیز بستر ساز آرامش در جامعه است، گفت: آرامش در جامعه بستر شکوفایی اقتصادی را فراهم می‌کند.

آرامش در جامعه بستر شکوفایی اقتصادی را فراهم می‌کند

به گزارش واران نیوز، غلام‌حسین رجبی ظهر امروز در جلسه شورای فرهنگی و اجتماعی این شهرستان اظهار کرد: وجود امنیت و آرامش در جامعه از نعمات خداوند است.

وی با بیان اینکه صومعه‌سرا در سطح استان از برترین شهرستان‌های دارای آرامش و امنیت است، افزود: مسئولان باید خدمت صادقانه به مردم را سرلوحه کارهای خود قرار دهند که خدمت نتیجه آرامش و امنیت جامعه را در بردارد.

فرماندار صومعه‌سرا با بیان اینکه باید در حقوق شهروندی به مردم شخصیت داده شود، گفت: باید زمینه رضایت مردی مردم را نه با شعار بلکه در عمل نشان دهیم.

رجبی تصریح کرد: وقتی شرایط را به گونه‌ای آماده کنیم که مردم این احساس را داشته باشند حقوق شهروندی آنها از سوی مسئولان رعایت می شود یقینا انسجام و همکاری انها با عوامل اجرایی بیشتر می شود.

وی با بیان اینکه امروز این مردم هستند که پشتیبان انقلاب و نظام می باشند و حرف اول و اخر را می‌زنند، خاطرنشان کرد: کلیه مسئولان اداری، اجرایی و مسئولان دینی تاکید آنها بر این است که حقوق شهروندی رعایت شود.

فرماندار صومعه سرا با بیان اینکه اگر خارج از رضایتمندی مردم عمل کنیم، خارج از سیاست ها و منویات مقام معظم رهبری عمل کرده ایم، اظهار کرد: باید کار ما رضایتمندی مردم را به دنبال داشته باشد.

رجبی با اشاره به نامگذاری امسال توسط مقام معظم رهبری افزود: یکی از مولفه های بستر ساز تحقق شعار امسال بحث امنیت پایدار در ابعاد مختلف است که شهرستان صومعه سرا از این شاخص برخوردار است.

وی گفت: مسئولان باید مسائلی را که تشویش اذهان عمومی را ایجاد می کند و نارضایتی مردم را در پی دارد شعار داده نشود.

نگاه و فکر مسئولان باید در جهت رفع مسائل و مشکلات اجتماع باشد

فرماندار صومعه سرا با بیان اینکه نگاه و فکر مسئولان باید در جهت رفع مسائل و مشکلات اجتماع باشد، تصریح کرد: یکی از مولفه های ما رعایت حقوق شهروندی است.

رجبی با بیان اینکه صومعه سرا به سمت امنیت پایدار می‌رود، خاطرنشان کرد: این بنیه را باید تقویت کنیم و مردم را به سوی قانون‌مداری و قانون گرایی و اجرای قانون راهنمایی کنیم.

وی تاکید کرد: در هر جا رعایت قانون بیشتر نمود پیدا کند یقینا توسعه شهرستان بیشتر می شود.

فرماندار صومعه سرا اظهار کرد: اگر بخواهیم جامعه از اقتصاد پویا و فرهنگ اثرگذار برخوردار باشد باید به مقوله حقوقی، اجتماعی در ابعاد مختلف به طور جدی توجه کنیم.

رجبی با بیان اینکه باید به مردم شخصیت دهیم، افزود: زمینه رضایت‌مندی مردم را باید فراهم کنیم.

وی با بیان اینکه ایجاد امنیت در راستای حقوق شهروندی بستر ساز ایمان و ایمان نیز بستر ساز آرامش در جامعه است، گفت: آرامش در جامعه بستر شکوفایی اقتصادی را فراهم می‌کند.

فرماندار صومعه سرا تصریح کرد: رعایت حقوق همدیگر در جامعه و ارج نهادن به قانون اجتماعی کار بسیار ارزشمندی است که زیرساخت بسیاری از کارهای دیگر را در جامعه فراهم می کند.

۱۲ میلیارد تومان برای لایروبی انهار صومعه سرا هزینه شد

وی با بیان اینکه شهرستان صومعه سرا در بارش های شدیدی که اخیرا وجود داشت آسیبی ندید، گفت: این نشان از این نیست که این شهرستان مشکلی ندارد بلکه مشکلات بسیار حاد است.

فرماندار صومعه سرا با بیان این مطلب تصریح کرد: امسال بیش از ۱۲ میلیارد تومان لایروبی انهار را انجام داده اند تا در هنگام بارش های شدید این شهرستان دچار آب گرفتگی نشود.

رجبی خاطرنشان کرد: همه این کارها با کمک مسئولان امر انجام می شود و کارهای بزرگی تا کنون در شهرستان انجام شده است.

وی با بیان اینکه صومعه سرا یکی از پیشرفته ترین شهرستان ها است، تاکید کرد: همه این توسعه ها نشان از فعالیت و انسجام خوب همکاران اداری و اجرایی با یکدیگر است.

فرماندار صومعه سرا با بیان اینکه امسال تنها سالی بوده که بالاترین اعتبارات برای شهرستان جذب شد، اظهار کرد: مودت، انسجام و صمیمیتی که در ادارات امور شهرستان حاکم بود موفق به جذب چنین اعتباری شدند.

رجبی افزود: ۱۱۰ کیلومتر آسفالت در حوزه شهرستان صومعه سرا قرار است اجرایی شود که یک تحول و توسعه یافتگی بزرگ است.

|
به اشتراک بگذارید
تعداد دیدگاه : ۰
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.