ما استحقاق این را داریم که چند نفر از بازیکنانمان به تیم ملی دعوت شوند

 • اکران «خوب، بد، جلف»، «سلام بمبئی»، «گشت ٢» و «مبارک» در صومعه سرا
 • تاریخ خبر : پنج شنبه ۱۸ آبان ۹۱ - ۳:۲۸

  کد خبر : 2640

  ما استحقاق این را داریم که چند نفر از بازیکنانمان به تیم ملی دعوت شوند

  حمید درخشان سرمربی تیم فوتبال داماش گیلان که هم اکنون برای برگزاری اردوی آمادگی، همراه این تیم به جزیره کیش …

  حمید درخشان سرمربی تیم فوتبال داماش گیلان که هم اکنون برای برگزاری اردوی آمادگی، همراه این تیم به جزیره کیش سفر کرده است در گفتگو با ۸ دی اظهار کرد: در کیش، تمرینات بدنی را در دستور کار تیم قرار داده ایم و در دو نوبت صبح و بعدازظهر این تمرینات را انجام می‌دهیم تا بتوانیم به آمادگی مطلوب برسیم و در مقابل تیم نفت تهران بازی قابل قبولی را ارائه دهیم.

  درخشان با اشاره به انتقاد برخی از سرمربیان تیمهای لیگ برتری نسبت به تعطیلی بازیهای لیگ تصریح کرد: من اعتقاد دارم که اگر تیمی‌در اول فصل کار بدنی اش را انجام داده باشد این تعطیلی‌ها به کارش لطمه می‌زند؛ ولی در مورد تیم ما این موضوع تا حدودی به نفع ما شد و انشاء الله این تعطیلی‌ها به ما کمک می‌کند تا بتوانیم از نظر بدنی خودمان را آماده کنیم و تیم را به حد مطلوبی که دلمان می‌خواهد برسانیم .

  سرمربی تیم داماش گیلان با اشاره به عدم دعوت از بازیکنانش برای حضور در تیم ملی فوتبال تأکید کرد: ما استحقاق این را داریم که چند نفر از بازیکنانمان به تیم ملی دعوت شوند و به نظر من باید مربی تیم ملی با دید بهتری به تیمها نگاه کند تا انشاء الله ما نیز بتوانیم چند نفری را از داماش در تیم ملی داشته باشیم تا بتوانند به تیم ملی کمک کنند.

  وی با بیان اینکه متأسفانه در تیم ما تعداد زیادی از بازیکنان مصدوم هستند، گفت: در بازی با تراکتور همین تعداد بالای مصدومان یکی از دلایلی بود که باعث شد ما آن بازی را نتوانیم ببریم و در واقع این نفرات مصدوم، از بازیکنان اصلی تیم ما هستند که واقعا در بازی‌ها به آنها نیازمندیم و امیدواریم که هرچه زودتر به ما اضافه بشوند و بتوانیم از آنها در رقابت‌های لیگ استفاده کنیم.

  وی در پایان گفت: اگر خدا بخواهد روز پنجشنبه به استان گیلان بازخواهیم گشت و از روز شنبه هفته ی آینده تمرینات خود را در شهر رشت پیگیری می‌کنیم.

  کلیه حقوق برای پایگاه خبری واران نیوز محفوظ است
  Desgined & Programmed by AmirHz.pro