جنجال برگزاری یک اقدام فرهنگی در سال جهاد فرهنگی!

 • اکران «خوب، بد، جلف»، «سلام بمبئی»، «گشت ٢» و «مبارک» در صومعه سرا
 • تاریخ خبر : دوشنبه ۱۰ آذر ۹۳ - ۱۹:۱۲

  کد خبر : 26400

  جنجال برگزاری یک اقدام فرهنگی در سال جهاد فرهنگی!

  نشست بصیرتی که قرار بود در دانشگاه آزاد اسلامی! واحد صومعه سرا برگزار شود با دستور مسئولین دانشگاه لغو شد! به …

  نشست بصیرتی که قرار بود در دانشگاه آزاد اسلامی! واحد صومعه سرا برگزار شود با دستور مسئولین دانشگاه لغو شد!

  به گزارش واران نیوز، طبق خبرهای رسیده از یک منبع آگاه امروز قرار بود در دانشگاه آزاد اسلامی واحد صومعه‌سرا کرسی آزاداندیشی با موضوع آسیب‌های شبکه‌های اجتماعی برگزار شود.

  هماهنگی‌های لازم و اخذ مجوز برای برگزاری این کرسی آزاداندیشی توسط بسیج دانشجویی از ده روز قبل با ریاست دانشگاه آزاد اسلامی واحد صومعه سرا انجام شده بود.

  امروز صبح که روز برگزاری کرسی آزاد اندیشی بود متاسفانه با کارشکنی مسئولان دانشگاه در روند برنامه خللی ایجاد شد و مکان برگزاری مراسم را در اختیار بسیج دانشجویی قرار ندادند.

  با توجه به اینکه دعوتنامه‌ها از یک هفته قبل ارسال شده بود و با سخنران هماهنگی کرده بودند، و جمعیت کثیری از دانشجویان و برخی مسئولان استانی حضور به هم رسانده بودند، فرصت مناسبی بود که این کرسی با شکوه هر چه تمام تر در این دانشگاه برگزار شود که متاسفانه انجام نشد.

  مسئولان دانشگاه درب نمازخانه را که محل برگزاری این نشست بود قفل کرده و اجازه برگزاری مراسم و برپایی نماز به دانشجویان ندادند.

  همچنین قابل ذکر است تودیع و معارفه رئیس بسیج دانشجویی جدید این دانشگاه به دلیل کارشکنی های مسئولین در حیاط دانشگاه برگزار شد.

  این اتفاق تاسف بار در حالی در سال جهاد فرهنگی رخ داده است که رهبر معظم انقلاب بارها در سخنرانی های مختلف خود بر لزوم پرداختن همه مسئولین و خصوصا دانشجویان به معضلات فرهنگی تاکید داشته است.

  امید است مسئولان این دانشگاه منویات مقام معظم رهبری را در دستور کار خود قرار دهند.

  واران نیوز آمادگی خود را برای شنیدن و انتشار دلایل مسئولین دانشگاه آزاد اسلامی واحد صومعه سرا اعلام میکند و حق پاسخگویی را برای مسئولین دانشگاه لحاظ مینماید

  يک ديدگاه

  1. این چیزایی که نوشتی ۵۰%دروغ محض هستش و باقیش درسته اما به خاطر اون دروغ که به شما گفتن بوجود اومده!!!!
   رسانه وظیفه خیلی بالاتری داره تا دروغ پردازی ها مخصوصا که شما بچه انقلابی هستین!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
   این نشست اصلا هماهنگ نشده بود و خودسرانه توسط مسئول بسیج دانشجویی برگزار شد
   از این رو چند هفته پیش مسئول بسیج دانشجویی در دانشگاه با یکی از دانشجویان مبادرت به دعوایی شدید نموده که واقعا از گفتنش شرم دارم و اطمینان دارم که مسببش مسئول بسیج دانشگاه بوده
   خواهشا از منابع آگاه تحقیق کن

  کلیه حقوق برای پایگاه خبری واران نیوز محفوظ است
  Desgined & Programmed by AmirHz.pro