حاج موسی اخباری به کاروان همرزمانش پیوست/تصاویر تشییع

 • اکران «خوب، بد، جلف»، «سلام بمبئی»، «گشت ٢» و «مبارک» در صومعه سرا
 • تاریخ خبر : سه شنبه ۱۱ آذر ۹۳ - ۲:۲۰

  کد خبر : 26416

  حاج موسی اخباری به کاروان همرزمانش پیوست/تصاویر تشییع

  پیکر حاج موسی اخباری، آزاده و جانباز ۵۰ درصد دوران پرافتخار دفاع مقدس، روز دوشنبه با حضور جمع کثیری از مسوولان و همرزمانش، خانواده و مردم ولایتمدار بخش تولمات شهرستان صومعه سرا تشییع شد.

  حاج موسی اخباری که در سال ۶۱ به جبهه های حق علیه باطل رفته بود، در سال ۶۳ در عملیات بدر مجروح و به مدت ۶۸ ماه توسط رژیم بعثی عراق در اسارت ماند.

  وی که در سال های اسارت با حجت الاسلام و المسلمین ابوترابی در یک بند و اسارت بود، در بدنش بیش از ده ها ترکش به یادگار داشت.

  حاج موسی اخباری جانباز ۵۰ درصد جنگ تحمیلی پس از جنگ در سنگر فرهنگ و علم فعالیت می کرد و در اداره کل آموزش و پرورش گیلان بازنشسته شد و بعد آن به عنوان عضو شورای اسلامی روستای کلکوه به مردم خدمت می کرد.

  غلامحسین رجبی فرماندار شهرستان صومعه سرا در حاشیه این مراسم در گفت وگو با ما بیان کرد: رزمندگان و شهدای ما، با ایثار خود موجب افتخار و سربلندی ایران اسلامی شدند.

  وی با بیان اینکه همیشه مدیون خون شهدا و جانفشانی های آنان هستیم، افزود : امروز جوانان ولایتمدار و انقلابی ایران اسلامی با خون خود به جهانیان ثابت کردند همواره آماده دفاع از کشور و ارزش های انقلاب اسلامی هستند.

  وی اظهار کرد: شهیدان راه مبارزه با استکبار و ظلم را به ما نشان دادند و امروز به برکت خون شهدا در مقابل استکبار ایستاده ایم و باید راه آن ها را سرلوحه و الگوی خود قرار دهیم.

  کلیه حقوق برای پایگاه خبری واران نیوز محفوظ است
  Desgined & Programmed by AmirHz.pro