آنچه به جامعه ما روح دادو دنیا را منقلب می‌کند،مسئله ولایت فقیه است

 • اکران «خوب، بد، جلف»، «سلام بمبئی»، «گشت ٢» و «مبارک» در صومعه سرا
 • تاریخ خبر : پنج شنبه ۱۸ آبان ۹۱ - ۳:۳۴

  کد خبر : 2644

  آنچه به جامعه ما روح دادو دنیا را منقلب می‌کند،مسئله ولایت فقیه است

  به گزارش ۸دی مجمع هم اندیشی جمعی از شاعران و مداحان استان در آستانه ماه عزای سیدالشهدا علیه السلام با …

  به گزارش ۸دی مجمع هم اندیشی جمعی از شاعران و مداحان استان در آستانه ماه عزای سیدالشهدا علیه السلام با حضرت آیت الله رودباری« دامت برکاته» برگزار گردید.

  در ابتدا این دیدار مهدی نظامعلی از مداحان استان، اشعاری در مدح و منقبت اهل بیت علیهم السلام قرائت نمودند.

  در ادامه آیت الله رودباری  ضمن خیرمقدم و با قدردانی از فعالیت مجمع، جایگاه مداحان در اجتماع را ویژه وتاثیر گذار دانست و افزود: نقش مداحان مانند نقش یک منبری می باشد.

  استاد اخلاق حوزه‌های علمیه اظهار داشت : مداحان باید دقت داشته باشند که اساسی ترین اصل در تاثیر گذاری ، تقوا است وبرای به نجات رسیدن باید تقوا را در تمامی‌شئون زندگی به کار گرفت.

  ایشان در ادامه به جایگاه شعر در مداحی اشاره و تاکید کردند: اشعاری که می‌خوانید با مقام معصوم همخوانی داشته باشد و روح سلحشوری را ترویج کنید.

  آیت الله رودباری با اشاره به پرداختن به مسئله ولایت فقیه در عزاداری‌ها گفت: آنچه به جامعه ما روح داد و باعث دگرگونی انقلاب شد و اکنون دارد دنیا را منقلب می‌کند، مسئله ولایت فقیه است

   آیت الله رودباری درپایان این جلسه بر وحدت بیشترمداحان در ارتباط بایکدیگر تاکید کردند.

  شایان ذکر است آخرین جلسه از سلسله جلسات هم اندیشی قبل از محرم درپایان این هفته باحضور حاج قاسم رضایی مسئول بسیج مداحان تهران باموضوع شیوه‌های روضه خوانی برگزار خواهد شد و طبق مصوبات جلسات برای اولین بار مجموعه‌ای از نوحه‌های شعرای گیلان در اختیار مداحان قرارخواهد گرفت

  کلیه حقوق برای پایگاه خبری واران نیوز محفوظ است
  Desgined & Programmed by AmirHz.pro