روحیه استکبارستیزی در ملت ایران زنده است

 • اکران «خوب، بد، جلف»، «سلام بمبئی»، «گشت ٢» و «مبارک» در صومعه سرا
 • تاریخ خبر : یکشنبه ۱۶ آذر ۹۳ - ۱۶:۳۲

  کد خبر : 26555

  روحیه استکبارستیزی در ملت ایران زنده است

  فرماندار شهرستان صومعه سرا با گرامیداشت شانزدهم آذرماه روز دانشجو گفت: روحیه استکبارستیزی در ملت سرافراز ایران زنده است.

  ‘غلامحسین رجبی’ عصر یکشنبه در حاشیه بازدید از دانشکده فنی و حرفه ای میرزا کوچک شهرستان صومعه سرا به خبرنگار ایرنا گفت: دانشجویان بزرگ ترین سرمایه های یک مملکت در سنگرهای بزرگ علم و تربیت هستند.

   

  وی حرکت دانشجویان در ۱۶آذرماه سال ۳۲ را نشان از ظلم ستیزی آنها علیه کشورهای استکبار دانست و افزود: روز دانشجو توانست پایه گذار قیام بزرگتری شود و نشان دهد که استکبار ستیزی ملت ایران در همه شرایط و زمان ها تداوم دارد .

  رجبی ادامه داد: تفکر ۱۶ آذر، در وجود مردمان جامعه ما زنده است و پیشرفت علمی دانشجویان و نخبگان هسته ای ، بیانگر آنست که این تفکر در رگ و خون دانشجویان جاری است .

  وی با بیان اینکه دانشگاه بهترین مکان برای طرح و نقد اندیشه ها و حرکت به سمت افق های روشن است، گفت: دانشجوی مسلمان ایرانی نماد هوشیاری، بصیرت و ولایتمداری است.

  رجبی با بیان اینکه قرار گرفتن کشور در مسیر توسعه، محصول تلاش دانشجویان و اساتید است، خاطرنشان ساخت: اکنون جزو ۲۰ کشور نخست دنیا در تولید علم هستیم از این رو، باید تلاش خود را دوچندان کنیم تا از دیگر کشورها سبقت بگیریم.

  وی شهرستان صومعه سرا را یکی از شهرهای دانشگاهی گیلان عنوان و اضافه کرد: دانشگاهیان در هر جا که لازم است، نقد و در راه حاکمیت ملی و حراست از هویت ایرانی اسلامی تلاش کنند.

  کلیه حقوق برای پایگاه خبری واران نیوز محفوظ است
  Desgined & Programmed by AmirHz.pro