در 11 بقاع شاخص شهرستان اربعین حسینی برگزار می‌شود

 • اکران «خوب، بد، جلف»، «سلام بمبئی»، «گشت ٢» و «مبارک» در صومعه سرا
 • تاریخ خبر : دوشنبه ۱۷ آذر ۹۳ - ۲۰:۵۹

  کد خبر : 26559

  در ۱۱ بقاع شاخص شهرستان اربعین حسینی برگزار می‌شود

  رئیس اوقاف و امور خیریه صومعه‌سرا از برگزاری مراسم اربعین حسینی در ۱۱ بقاع شاخص این شهرستان خبر داد.

  عزیز خادم شریف در گفت‌وگو با خبرنگار واران نیوز، اظهار کرد: اربعین حسینی  بزرگداشت چهلمین روز از شهادت امام حسین(ع) است.
  وی با بیان اینکه برگزاری مراسم اربعین خون تازه ای در رگ هر شیعه به راه می‌اندازد، افزود: به همین مناسبت در ۱۱ بقاع شاخص صومعه‌سرا مراسم اربعین حسینی برگزار می شود.
  رئیس اوقاف و امورخیریه صومعه‌سرا با بیان اینکه یکی از علامات مومن بودن به قرائت زیارت اربعین است، گفت: در مراسم عزادارای در روز اربعین حسینی(ع) قرائت مخصوص امام حسین(ع) در بقاع متبرکه شاخص برگزار می شود.
  خادم شریف تصریح کرد: یکی از مهمترین شاخصه های این برنامه، دعوت از علما، خطبا، سخنرانان شاخص و برجسته و مداحان ولایی می باشد تا از آثار و برکات زیارت اربعین حسینی(ع) نسبت به تنویر اذهان عموم مردم به عمل آورند.
  وی خاطرنشان کرد: مراسم روز اربعین همزمان با سراسر کشور ساعت ۱۰ صبح در بقاع متبرکه شاخص با قرائت زیارت پر فیض اربعین و زیارت عاشورا ، قرائت و نماز جماعت ظهر و عصر در جوار آستان مقدس برگزار می‌شود.
  رئیس اوقاف و امور خیریه صومعه سرا اظهار کرد: در روز اربعین حسینی به صورت متمرکز در بقعه سیدابراهیم گوراب زرمیخ مراسمی با سخنرانی حجت الاسلام پور رضا و اطعام عزارادارن برگزار می گردد.

  کلیه حقوق برای پایگاه خبری واران نیوز محفوظ است
  Desgined & Programmed by AmirHz.pro