انتقال مسلمان به استقلال به مشکل خورد/ مقصد بعدی پرسپولیس؟!

 • اکران «خوب، بد، جلف»، «سلام بمبئی»، «گشت ٢» و «مبارک» در صومعه سرا
 • تاریخ خبر : پنج شنبه ۲۰ آذر ۹۳ - ۴:۲۵

  کد خبر : 26593

  انتقال مسلمان به استقلال به مشکل خورد/ مقصد بعدی پرسپولیس؟!

  مدیر عامل باشگاه ذوب آهن گفت: مسلمان با باشگاه ذوب آهن قرارداد ۲ سال و نیمه دارد و باید به تیم خود بازگردد.

  به گزارش واران نیوز به نقل از جام نیوز، سعید آذری درباره وضعیت محسن مسلمان اظهار کرد: مسلمان بازیکن تیم ذوب آهن است و باید به تیم خود برگردد چرا که با باشگاه ذوب آهن قرارداد ۲ سال و نیمه دارد.

  وی تصریح کرد: سرمربی تیممان در نظر دارد که در صورتی که باشگاه استقلال آندارنیک تیموریان را بدهد می‌تواند محسن مسلمان را جذب کند به همین خاطر در قبال محسن مسلمان باشگاه ذوب آهن مبلغی را دریافت نخواهد کرد.

  آذری افزود: به دلیل اینکه باشگاه استقلال آندو را در ازای مسلمان در اختیار ما نگذاشته ما نیز حاضر نیستیم که مسلمان را به تیم استقلال بدهیم و این بازیکن باید به تیم ذوب آهن بازگردد.

  وی درباره قرارداد بستن محسن مسلمان با باشگاه استقلال عنوان کرد: محسن مسلمان بازیکن تیم ما با باشگاه قرارداد ۲ سال و نیمه دارد و از لحاظ قانونی این اختیار را نداشته که با باشگاه دیگر قرارداد ببندد چرا که قرار بود روز گذشته فقط برای انجام مذاکرات اولیه به باشگاه استقلال برود ولی همان طور که نظاره گر هستیم این بازیکن با باشگاه استقلال قرارداد بسته است و این قرارداد از نظر باشگاه ذوب آهن بی ارزش خواهد بود.

  لازم به ذکر است، همانطور که نظاره گر هستیم باشگاه ذوب آهن که قرار بود محسن مسلمان را به تیم استقلال بدهد و دیروز نیز این بازیکن با باشگاه استقلال قرارداد بست ولی در حال حاضر ذوبی‌ها این قرارداد را قبول ندارند و خواستار برگشت مسلمان به اصفهان شده‌اند و در آن سو نیز طبق شنیده‌ها گفته می‌شود که ذوب آهن قرار است این بازیکن را به ارزش ۲ میلیارد و ۵۰۰ میلیون به باشگاه پرسپولیس بدهد.

  کلیه حقوق برای پایگاه خبری واران نیوز محفوظ است
  Desgined & Programmed by AmirHz.pro