لیست خرید پرسپولیس رسما اعلام شد

 • اکران «خوب، بد، جلف»، «سلام بمبئی»، «گشت ٢» و «مبارک» در صومعه سرا
 • تاریخ خبر : پنج شنبه ۲۰ آذر ۹۳ - ۴:۲۸

  کد خبر : 26596

  لیست خرید پرسپولیس رسما اعلام شد

  سرمربی پرسپولیس نام بازیکنانی که برای نقل و انتقالات نیم فصل در نظر دارد اعلام کرد.

  به گزارش واران نیوز به نقل از اسکای نیوز:لیست بازیکنان مورد نظر درخشان برای پرسپولیس یکی از سوژه‌های جالب لیگ برتر شده است. پرسپولیس روی بازیکنان درجه یک سایر تیم‌ها دست گذاشته و کار سختی برای به خدمت گرفتن آن‌ها خواهد داشت.

  حمید درخشان در مورد لیست بازیکنان مورد نظرش گفت: «قاسم حدادی‌فر، یوسف وکیا، میثم مجیدی، جابر انصاری و بابک حاتمی از بازیکنان مد نظر ما هستند.»

  میثم مجیدی مدافع استقلال خوزستان که این فصل بهترین دوران فوتبالی خود را سپری می‌کند جزو مورد نظر درخشان است اما امروز باشگاه استقلال خوزستان جواب نامه باشگاه پرسپولیس را داده و مخالفت خود نسبت به دادن میثم مجیدی به پرسپولیس و معاوضه او با محمدرضا خانزاده مدافع پرسپولیس را اعلام کرده است.

  محسن مسلمان هم در لیست درخشان قرار داشت که گویا پس از قرارداد داخلی با استقلال از این فهرست خارج شده است.

  سرمربی پرسپولیس در خصوص اینکه انتقال این بازیکنان با توجه به اینکه مهره‌های کلیدی تیم‌های خودشان هستند، به پرسپولیس کم است توضیح داد: «در هر صورت من وظیفه‌ام این است که لیست بازیکنان مورد نظرم را به باشگاه اعلام کنم و وظیفه‌ باشگاه است که پیگیری‌های لازمه را انجام دهد.»

  درخشان در مورد لیست مازاد و حضور جعفرپور در این لیست گفت: «من هیچ لیست مازادی را به باشگاه و هیات‌مدیره اعلام نکرده‌ام و چنین خبرهایی شایعه است.»

  کلیه حقوق برای پایگاه خبری واران نیوز محفوظ است
  Desgined & Programmed by AmirHz.pro