گروه مذاکره کننده ایران نباید با مذاکره‌کنندگان 5+1 سازش کند

 • اکران «خوب، بد، جلف»، «سلام بمبئی»، «گشت ٢» و «مبارک» در صومعه سرا
 • تاریخ خبر : جمعه ۲۱ آذر ۹۳ - ۱۵:۱۸

  کد خبر : 26673

  گروه مذاکره کننده ایران نباید با مذاکره‌کنندگان ۵+۱ سازش کند

  نماینده مردم گرگان و آق‌قلا در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه شهدا درس ایستادگی و مقاومت به ملت ایران داده‌اند، گفت: گروه مذاکره کننده ایران نباید با مذاکره‌کنندگان ۵+۱ سازش کنند که اگر بحث سازش بود دیگر شهدا به شهادت نمی‌رسیدند.

  به گزارش واران نیوز، حجت‌الاسلام سیدعلی طاهری، شامگاه پنج‌شنبه(۲۰ آذر) در یادواره ۷۳ شهید طاهرگوراب اظهار کرد: خداوند بالاترین مقام را در قرآن برای شهدا معرفی کرده است.

  وی افزود: بالاترین مقام معنوی در نزد خداوند قرب به خداوند است که به شهدا عنایت کرده و اولیای خدا آرزوی کشته شدن در راه خدا را داشتند.

  نماینده مردم گرگان و آق‌قلا در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه شهادت طلبی از عوامل موثر در بقای اسلام ناب محمدی است، گفت: دشمنان اگر بخواهند اسلام را از بین ببرند اول باید طرفداران آن را بکشند که این می‌شود شهادت در راه خدا و آرزوی هر بنده مومنی این درجه است.

  طاهری با بیان اینکه در این صورت هیچوقت اسلام از بین نمی‌رود، تصریح کرد: خون هر شهید درخت نورانی اسلام ناب را آبیاری می‌کند و آن توانمندتر می‌شود.

  وی با بیان اینکه دین خدا هیچگاه تضعیف نمی‌شود، خاطرنشان کرد: ۳۵ سال از پیروزی انقلاب اسلامی می‌گذرد و بی سابقه‌ترین دشمنی‌ها با نظام اسلامی از طرف دشمنان قسم‌خورده‌اش در خارج کشور و گاها داخل کشور با این نظام صورت گرفته ولی هیچ خللی در اصل اسلام به وجود نیامده است.

  نماینده مردم گرگان و آق‌قلا در مجلس شورای اسلامی اظهار کرد: نظام اسلامی بر اساس الگوی ناب حرکت کرده و تا مادامی که در این مسیر باشد شکست نمی‌خورد.

  طاهری سه عامل مهم شهادت طلبی، اعتقاد به مهدویت و جایگاه ولایت فقیه را از عوامل پیروزی مسلمانان در برابر دشمان عنوان کرد و افزود: اعتقاد به ولی فقیه سبب می‌شود که ملت در مسیر درست شهادت و انتظار گام بردارند.

  وی با بیان اینکه دشمن در صدد است این سه عامل را از انسان‌‌ها دور کند، گفت: اگر کسی پیدا شود از این اعتقادات دست بردارد خداوند جایگزین برای آنها انتخاب می‌کند.

  نماینده مردم گرگان و آق‌قلا در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه شهدا درسی ماندگار به دنیا داده‌اند، تصریح کرد: اگر ملتی ایمان به خدا، انسجام و وحدت رویه داشته باشند و پشت سر رهبر حرکت نمایند همیشه موفق خواهند شد.

  طاهری با بیان اینکه شهدا درس ایستادگی و مقاومت به ملت ایران داده‌اند، خاطرنشان کرد: گروه مذاکره کننده ایران نباید با مذاکره‌کنندگان ۵+۱ سازش کنند که اگر بحث سازش بود هیچ فردی به شهادت نمی‌رسید.

  وی اظهار کرد: در مذاکره‌ای که آینده ان حفظ حقوق ملت باشد قطعا ان مذاکره خوب است به شرط آنکه یک لحظه فکر عقب‌نشینی به ذهن نمایندگان این ملت در مذاکرات خطور نکند.

  کلیه حقوق برای پایگاه خبری واران نیوز محفوظ است
  Desgined & Programmed by AmirHz.pro