برخی در شهرستان در صدد ایجاد حاشیه برای یادواره شهدا هستند

 • اکران «خوب، بد، جلف»، «سلام بمبئی»، «گشت ٢» و «مبارک» در صومعه سرا
 • تاریخ خبر : جمعه ۲۱ آذر ۹۳ - ۱۶:۵۰

  کد خبر : 26696

  برخی در شهرستان در صدد ایجاد حاشیه برای یادواره شهدا هستند

  فرمانده سپاه پاسداران صومعه سرا: برخی در شهرستان به خود اجازه داده اند تا برای یادواره شهدا حاشیه سازی کنند که ما با اقتدار در مقابلشان می ایستیم و نمیگذاریم به کارشان ادامه دهند

  سرهنگ کیا عاشوری در حاشیه یادواره ۷۳ شهید والامقام دهستان طاهرگوراب در گفت‌وگو با خبرنگار واران‌نیوز ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدا اظهار کرد: شهدا حافظ انقلابند و گرامی داشت یاد و خاطره شهدا کمتر از شهادت نیست.

  عاشوری با بیان اینکه شهدا تاج افتخار ملت ایران هستندگفت: شهدا با نوع نگاهشان توانستند بر جنگ سخت نابرابر پیروز شوند زیرا شهیدان از جنس الهی بودند و آنان همیشه ماندگار می مانند و تا ظهور حضرت مهدی (عج) حافظ و نگهبان انقلاب اسلامی خواهند بود.

  وی با بیان اینکه جوانان این مرزو بوم ۸ سال در برابر نفوذ ابرقدرت‌ها مقاومت و جان خود را نثار این میهن کردند، افزود: امروزه جنگ از حالت سنتی خارج و به مدرن تبدیل شده است.

  فرمانده سپاه ناحیه صومعه‌سرا با اشاره به اینکه جنگ نرم امروز به مراتب پیچیده‌تر از جنگ سخت دیروز است، گفت: برگزاری یادواره‌های شهدا سبب تزریق فرهنگ جهاد و شهادت در جامعه می‌شود و نقشه‌ها و هجمه‌های دشمنان را نقش برآب و فضای جامعه را بیمه می‌کند.

  عاشوری با بیان اینکه بعضی از افراد معتقدند برگزاری تعدد یادواره‌های شهدا حضور مردم را کمرنگ می‌کند، تصریح کرد: شهدا قهرمانان ملی کشورمان هستند و مردم هم شهدا را خانواده خود می دانند.

  وی با بیان اینکه مردم در برگزاری یادوراه‌های شهدا مانند دهه محرم مشارکت همه جانبه دارند، خاطرنشان کرد: مردم شهدا را سبب خیر و برکت محله و شهر خود می‌دانند.

  فرمانده سپاه ناحیه صومعه سرا با بیان اینکه مسئولیت برگزاری یادواره‌های شهدا با سپاه پاسداران است که در این راستا بنیاد شهید همیشه در کنار این نهاد مقدس حضور دارد، اظهار کرد: برخی افراد در شهرستان‌ها به دنبال ایجاد حاشیه در برگزاری یادواره‌های شهدا هستند که سپاه اجازه چنین کارهایی را نخواهدداد.

   

  وی با بیان اینکه همه ما باید از فضای معنوی که شهدا در یادواره ها برای ما فراهم مکنند استفاده کنیم گفت: ما باید از شهدا کمک بخواهیم همان طور که امام خمینی (ره) فرمودند تا قیامت مزار و مقتل شهدا دارالشفای عاشقان و دلباختگان است و شهدا مانند امام زادگان دست ما را میگیرند و به داد ما میرسند

   

   

  کلیه حقوق برای پایگاه خبری واران نیوز محفوظ است
  Desgined & Programmed by AmirHz.pro