توجه به اقتصادمقاومتی، راهبرد توسعه کشور است

 • اکران «خوب، بد، جلف»، «سلام بمبئی»، «گشت ٢» و «مبارک» در صومعه سرا
 • تاریخ خبر : دوشنبه ۲۴ آذر ۹۳ - ۴:۵۷

  کد خبر : 26769

  توجه به اقتصادمقاومتی، راهبرد توسعه کشور است

  – فرمانده سپاه قدس استان گیلان گفت: بهره گیری و استفاده از ظرفیت های عظیم اقتصاد مقاومتی مورد تاکید رهبر معظم انقلاب، راهبرد توسعه ایران اسلامی است.
  فرمانده سپاه قدس گیلان: توجه به اقتصادمقاومتی، راهبرد توسعه کشور است

   

  به گزارش خبرنگار واران نیوز: سردار هامون محمدی جمعه شب در مراسم یادواره ۲۳ شهید والامقام روستاهای شیخ محله، سادات محله و هنده خاله بخش تولمات شهرستان صومعه سرا اظهار کرد: با داشتن درک صحیح از اوضاع منطقه، امروز شاهد آنیم که استکبار با تبلیغات علیه ایران، قصد دارد بگوید کشور ما منطقه را شلوغ کرده است

  وی افزود: از طرفی باتوجه به محدود بودن منابع نفتی کشورهای غربی، باید وابستگی نفتی کشورمان را کاهش دهیم .

  سردار هامون محمدی با اشاره به اینکه قبل از انقلاب دنیا به طور ناعادلانه تقسیم شده بود، ادامه داد: حضرت امام با هنری که داشت، این تفکر را مدیریت و دست ابر قدرت ها را کوتاه کرد .

  وی پیروزی و استمرار انقلاب را بر سه عنصر آئین الهی، رهبری انقلاب و مردم استوار دانست و گفت: عقبه زندگی شهدای ما آماده بود و اعتقاد به امام حسین داشتند از این رو احساس دین نسبت به شهدا داشتن نیاز جامعه اسلامی است.

  فرمانده سپاه قدس گیلان اظهار داشت: شهدا تبلور مردمی هستند که با تمام وجود انقلاب را شکل دادند و با علم به این که شهید خواهند شد، با تمام وجود برای دفاع از آرمان های انقلاب اسلامی جانفشانی کردند.

  وی افزود: با مقاومت مردم و تلاش رهبری در سایه دین اسلام، پیشرفت های زیاد علمی و نظامی داشته ایم که همه اینها را مدیون رشادت های شهداییم و به دنیا ثابت کردیم می توان در مقابل دشمن ایستاد.

  سردار هامون محمدی ادامه داد: اکنون دیگر ملت ها هم با الگوبرداری از ایران، به این باور رسیده اند که می توان در مقابل استکبار ایستاد و وظیفه ما این است که به دنبال الگوسازی جامعه اسلامی ایران باشیم و با بصیرت، دشمن شناسی را سرلوحه کار خود قرار دهیم.

  کلیه حقوق برای پایگاه خبری واران نیوز محفوظ است
  Desgined & Programmed by AmirHz.pro