فعالیت 10 خانه قرانی با بیش از 500 قرآن‌آموز در صومعه‌سرا

 • اکران «خوب، بد، جلف»، «سلام بمبئی»، «گشت ٢» و «مبارک» در صومعه سرا
 • تاریخ خبر : دوشنبه ۲۴ آذر ۹۳ - ۵:۴۳

  کد خبر : 26777

  فعالیت ۱۰ خانه قرانی با بیش از ۵۰۰ قرآن‌آموز در صومعه‌سرا

  حجت‌الاسلام منوچهر احمدی‌پور، رئیس تبلیغات اسلامی صومعه‌سرا گفت:یکی از دغدغه‌های همه ما امروز این است که ذائقه زنان خانه دار …

  حجت‌الاسلام منوچهر احمدی‌پور، رئیس تبلیغات اسلامی صومعه‌سرا گفت:یکی از دغدغه‌های همه ما امروز این است که ذائقه زنان خانه دار تغییر کرده و اگر مسئولان فرهنگی دیر بجنبند این ذائقه اسفناک می‌شود.

  رئیس تبلیغات اسلامی صومعه‌سرا خاطرنشان کرد: شبکه‌های ماهواره‌ای تاثیرات منفی بر روی بانوان گذارده‌اند که بسیار عجیب است.

  احمدی‌پور با بیان اینکه باید دستگاه‌های متولی در این راستا برنامه‌ریزی‌های مثبتی داشته باشند، اظهار کرد: ۱۰ خانه قرانی در سطح شهرستان با بیش از ۵۰۰ بانو در حال فعالیت است.

  وی با بیان اینکه ماهی یک بار برای این خانه‌های قرانی جلسه‌ای با حضور وی تشکیل می‌شود، افزود: برنامه‌های انها مورد بررسی قرا می‌گیرد و برنامه‌های متنوع برای آنها ساماندهی می‌گردد.

  رئیس تبلیغات اسلامی صومعه‌سرا گفت: از این ظرفیت می‌توان به بهترین نحو استفاده کرد و در کنار کلاس‌های قرانی هنرهای دستی و .. را اموزش داد.

  احمدی‌پور تصریح کرد: در عصری که همه جوامع غربی در حال دزدیدن افکار دختران هستند، باید دستگاه های فرهنگی حرکتی بزرگ انجام دهند و برای دختران برنامه‌ریزی‌های منظمی داشته باشند.

  کلیه حقوق برای پایگاه خبری واران نیوز محفوظ است
  Desgined & Programmed by AmirHz.pro