مجيد فلاح سرپرست امور آبفار شهرستان صومعه سرا شد

 • اکران «خوب، بد، جلف»، «سلام بمبئی»، «گشت ٢» و «مبارک» در صومعه سرا
 • تاریخ خبر : شنبه ۲۰ آبان ۹۱ - ۱۳:۲۴

  کد خبر : 2681

  مجید فلاح سرپرست امور آبفار شهرستان صومعه سرا شد

  طی حکمی از سوی مهندس فرّ امینی مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب روستایی استان گیلان؛ مهندس مجید فلاح به عنوان …

  طی حکمی از سوی مهندس فرّ امینی مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب روستایی استان گیلان؛ مهندس مجید فلاح به عنوان سرپرست امور آبفار شهرستان صومعه سرا منصوب شد.

  به گزارش خبرگزاری موج به نقل از روا‌بط‌ عمومی شرکت آبفار گیلان؛ متن این حکم به شرح زیر است: ” با عنایت به اهمیت و جایگاه بسیار مهم امور آب و فاضلاب روستایی و به استناد اختیارات بند ۱۰ ماده ۲۲ اساسنامه ی شرکت و براساس بند ۴ دستورالعمل اجرایی نظام انتخابات، انتصاب، تغییر و پرورش مدیران وزارت نیرو به شماره ی ۱۰۰/۲۸۸/۸۴/ف مورخ ۳۰/۶/۸۴ و نظر به تعهد و شایستگی شما که از تجارب مفید و طولانی در بخش آب و فاضلاب برخوردارید به موجب این حکم به عنوان سرپرست امور آب و فاضلاب روستایی شهرستان صومعه سرا منصوب می شوید.
  امید است با رعایت تقوای الهی و اتکال به حضرت حق، تمشیت امور محوله را با بهره مندی از همه ی ظرفیت ها و توان شخصی و بکارگیری از امکانات و نیروهای متعهد به احسن وجه به انجام رسانید.
  توفیقات روز افزون جنابعالی را از باریتعالی صمیمانه آرزو می نماییم. “
  بنابراین گزارش، قبل از این علی محرمی به عنوان مدیر امور آبفار صومعه سرا مشغول بکار بود که هم اینک مجید فلاح در این سمت خدمتگزاری می کند.
  وی متولد سال ۱۳۵۰ و دارای مدرک تحصیلی مهندسی عمران و ۱۴ سال سابقه ی کار در این زمینه می باشد.
  فلاح، به مدت ۱۰ سال به عنوان ناظر عالی شرکت آبفار گیلان و ۴ سال به عنوان مسوول واحد فنی- اجرایی آبفار شهرستان رشت مشغول بکار بوده است.

  کلیه حقوق برای پایگاه خبری واران نیوز محفوظ است
  Desgined & Programmed by AmirHz.pro