یکی از ابتدایی ترین حقوق شهروندی استفاده از نان با کیفیت است

 • اکران «خوب، بد، جلف»، «سلام بمبئی»، «گشت ٢» و «مبارک» در صومعه سرا
 • تاریخ خبر : پنج شنبه ۲۷ آذر ۹۳ - ۴:۵۶

  کد خبر : 26855

  یکی از ابتدایی ترین حقوق شهروندی استفاده از نان با کیفیت است

  فرماندار صومعه‌سرا با بیان اینکه ۲۴۶ نانوایی در شهرستان صومعه‌سرا فعالیت می‌کنند، گفت: از این تعداد ۴۰ واحد دوگانه سوز، ۳۰ واحد گازوئیل سوز و ۳۰ واحد دارای برق استراری هستند.

  غلام‌حسین رجبی در گفتگو باخبرنگار واران نیوز اظهار کرد:نان به‌عنوان قوت غالب مردم نقش اساسی در سبد خانوار دارد لذا یکی از ابتدایی ترین حقوق شهروندی استفاده از نان با کیفیت است که در این خصوص، متصدیان نانوایی ها باید جدیت و تلاش بیشتری داشته باشند.

  وی افزود:این شهرستان دارای ۲۴۶ نانوایی می‌باشد که در شهرستان پخت نان انجام می‌دهند. که از این تعداد نانوایی، یکصد و شصت و هشت واحد بربری، چهل و شش واحد لواش، چهارده واحد سنگک، ۱۰ واحد  تافتون، چهار واحد فانتزی و چهار واحد دو منظوره فعال هستند.
  فرماندار صومعه‌سرا گفت: از نانوایی‌های مذکور ۴۰ واحد دوگانه سوز، ۳۰ واحد گازوئیل سوز و ۳۰ واحد دارای برق استراری هستند.
  رجبی با بیان اینکه نانوایی‌های مذکور در مواقع بحران امادگی پخت نان را دارند، تصریح کرد: در مانوری مشترک با اداره‌های مربوطه از بازدیدی که از نانوایی‌ها به عمل آمد نواقض آنها بررسی و مورد برطرف کردن قرار گرفت.
  وی خاطرنشان کرد: با افزایش قیمت نان باید شاهد افزایش کیفیت این محصول هم باشیم تا مردم از قیمت جدید، راضی باشند.

  رجبی افزود: کمیت، کیفیت، رعایت مسائل بهداشتی کارگران، وضعیت بهداشتی نانوایی‌ها، نوع برخورد فروشندگان با مردم، وزن چانه های هر قرص نان تولیدی باید مدنظر قرار بگیرد.

  يک ديدگاه

  1. فقط حرف … میزنن . نان تازه گرون شده ۲ روز نان باکیفیت میدن ، بعد دوباره از همون نان قبلی هم بدتر .نظارت هم که در حد صفر۰۰۰۰……….

  کلیه حقوق برای پایگاه خبری واران نیوز محفوظ است
  Desgined & Programmed by AmirHz.pro