وحدت حوزه و دانشگاه سبب ناکامی دسیسه‌های دشمنان است

 • اکران «خوب، بد، جلف»، «سلام بمبئی»، «گشت ٢» و «مبارک» در صومعه سرا
 • تاریخ خبر : پنج شنبه ۲۷ آذر ۹۳ - ۲۱:۳۳

  کد خبر : 26863

  وحدت حوزه و دانشگاه سبب ناکامی دسیسه‌های دشمنان است

  فرماندار صومعه‌ سرا با بیان اینکه با توجه به توطئه‌های دشمن و استفاده آنان از جنگ نرم برای لطمه زدن به جوانان و انقلاب ما وحدت حوزه و دانشگاه بیش از گذشته احساس می‌شود، گفت: وحدت حوزه و دانشگاه سبب ناکامی دسیسه‌های دشمنان می‌شود.

  غلام‌حسین رجبی در گفت‌وگو با خبرنگار واران نیوز اظهار کرد: بعد از پیروزی انقلاب اسلامی ایران، نقش حوزه‌های علمیه در سطح کشور بسیار پررنگ و حائز اهمیت بوده است.
  وی افزود: به خاطر اینکه ایجاد وحدت بین قشر دانشگاه و حوزه پایدار بماند حضرت امام خمینی(ره) تاکید داشتند که مودت بین حوزه و دانشگاه توسط خود روحانیون انقلابی تثبیت نماید.
  فرماندار صومعه‌سرا گفت: امام راحل روز شهادت آیت‌ الله مفتح که خود عامل پیوند بین حوزه و دانشگاه بود، را روز ” وحدت حوزه و دانشگاه” نامگذاری کردند.
  رجبی تصریح کرد: این حرکت آینده‌ای درخشان برای انجام کارهای مشورتی و اجرایی توسط نخبگان دانشگاه و حوزه علمیه برای اداره امور کشور ایجاد نمود.
  وی خاطرنشان کرد: در طول مسیر حرکت این وحدت، دشمنان زیادی باعث شکستن این وحدت شدند و بسیاری از یاران انقلاب را از انقلاب و مردم گرفتند.
  فرماندار صومعه‌سرا اظهار کرد: هدف امام (ره) برای رضای خدا و خدمت به جامعه اسلامی بود و این وحدت روز به روز افزونی می‌یابد و امروز شاهد فزونی آن در کشور ایران و سایر کشورهای اسلامی هستیم.
  رجبی افزود: با توجه به توطئه های دشمن و استفاده آنان از جنگ نرم برای لطمه زدن به جوانان و انقلاب ما، وحدت حوزه و دانشگاه بیش از گذشته احساس می‌شود تا این دو نهاد بتوانند با بهره‌گیری از توان و ظرفیت یکدیگر در برابر دسیسه دشمن شرایط ایمن و امنی برای جوانان و انقلاب فراهم و دسیسه‌های انان را ناکام نمایند.

  کلیه حقوق برای پایگاه خبری واران نیوز محفوظ است
  Desgined & Programmed by AmirHz.pro