تحکیم رشته پیوند با اهل بیت، موجب سعادت می شود

 • اکران «خوب، بد، جلف»، «سلام بمبئی»، «گشت ٢» و «مبارک» در صومعه سرا
 • تاریخ خبر : چهارشنبه ۳ دی ۹۳ - ۶:۱۲

  کد خبر : 26932

  تحکیم رشته پیوند با اهل بیت، موجب سعادت می شود

  امام جمعه موقت رشت گفت: تحکیم رشته پیوند با اهل بیت عصمت و طهارت (ع)، موجب سعادت انسان و عاقبت بخیری می شود.

  حجت الاسلام و المسلمین ‘ اسماعیل پوررضا’ روز سه شنبه مصادف با شهادت امام رضا (ع) در یادواره پنج شهید والامقام روستای خراط محله بخش تولمات شهرستان صومعه سرا اظهار کرد: مجلس شهدا، مجلسی بزرگ و دارای ظاهر و باطنی است.

  وی ادامه داد: ظاهر این مجلس این است که شهدای ما برای خدمت به دین و میهن گام نهادند و اینکه از کار ارزشمند شهیدان قدردانی کنیم، برای ما عزت می آورد.

  امام جمعه موقت رشت خاطرنشان کرد: باطن مجلس شهدا نیز این است که حضور در محفل شهدا ، افتخاری محسوب می شود که نصیب ما شده و دعوت شده خود شهدا هستیم.

  وی اضافه کرد: شهدا با تشخیص بموقع خود، به ندای رهبری لبیک گفتند و مانند سدی در مقابل دشمنان ایستادند. حجت الاسلام پوررضا با بیان اینکه تحکیم رشته پیوند با اهل بیت، موجب سعادت می شود، گفت: شهدای ما به همین سبب بود که سختی ها را به جان خریدند تا در کنار امام و ولایت بمانند و همین امر، سبب پیروزی آنان شد.

  وی با اشاره به اینکه ایران اسلامی سر تعظیم به خواسته های دشمنان فرود نمی آورد، گفت: مهمترین موضوعی که از یادواره شهدا یاد می گیریم، این است که شهدای ما مجاهد بودند و مجاهد کسی است که دشمن خود را می شناسد و در این راه گام بر می دارد.

  حجت الاسلام پوررضا اضافه کرد: شهدا با صداقت، در مسیر ولایت حرکت کردند و با ایستادگی خود نشان دادند که هرکس متصل به ولایت و ائمه باشد، پیروز و عاقبت بخیر می شود.

  کلیه حقوق برای پایگاه خبری واران نیوز محفوظ است
  Desgined & Programmed by AmirHz.pro