تجلیل از واران نیوز در همایش وقف شهرستان صومعه سرا

 • اکران «خوب، بد، جلف»، «سلام بمبئی»، «گشت ٢» و «مبارک» در صومعه سرا
 • تاریخ خبر : چهارشنبه ۳ دی ۹۳ - ۲۰:۵۰

  کد خبر : 26979

  تجلیل از واران نیوز در همایش وقف شهرستان صومعه سرا

  همزمان با هفته وقف و برگزاری همایش وقف در صومعه‌سرا از پایگاه خبری واران نیوز و همچنین خبرنگار این پایگاه  …

  همزمان با هفته وقف و برگزاری همایش وقف در صومعه‌سرا از پایگاه خبری واران نیوز و همچنین خبرنگار این پایگاه  تجلیل به عمل آمد.

  به گزارش واران نیوز، همزمان با برگزاری همایش وقف در که در امامزاده ابراهیم گوراب زرمیخ برگزار شد، از رسانه ها و خبرنگاران برتر و فعال در حوزه وقف و رسانه تجلیل شد.

  بر اساس این گزارش، در این همایشاز پایگاه خبری واران نیوز و همچنین خبرنگار این پایگاه به دلیل پوشش مناسب اخبار و رویدادهای وقف با اهدای لوح تقدیر و هدیه از سوی اداره اوقاف و امور خیریه صومعه‌ سرا قدردانی شد.

  در لوح تقدیر چنین آمده است که:

  مدیرمسئول محترم وبسایت خبری واران‌نیوز:

  با صلوات بر محمد و آل محمد(ص): ضمن گرامیداشت هفته وقف بدینوسیله از اینکه در راه حقیقت و رسالت خطیر اگاهی بخشی به مردم تلاش نموده اید و در راه دستیابی به فرهنگ حقیقی و موثق همسو با منشور اخلاقی و شرافت حرفه ای با رعایت احترام به حق فردی، حفظ حریم و اسرار خصوصی و شئون انسانی که با معیارهای اخلاقی همسو است اهتمام ورزیده اید تشکر نموده و به پاس صداقت و امانت و در کمال شرافت و فضیلت این لوح سپاس تقدیم حضورتان می گردد.

  این جانب و کلیه همکاران این سازمان از ایزد منان و متعال آرزومندیم ما را یاری نماید در هر شرایطی مدافع ارزش های انسانی جهت پیشرفت مسائل فرهنگی اجتماعی و قرآنی باشیم.

  کلیه حقوق برای پایگاه خبری واران نیوز محفوظ است
  Desgined & Programmed by AmirHz.pro