هدف فتنه‌گران سرنگونی نظام بوده است

 • اکران «خوب، بد، جلف»، «سلام بمبئی»، «گشت ٢» و «مبارک» در صومعه سرا
 • تاریخ خبر : جمعه ۵ دی ۹۳ - ۲۲:۱۶

  کد خبر : 27000

  هدف فتنه‌گران سرنگونی نظام بوده است

  امام جمعه صومعه‌سرا با بیان اینکه جریان فتنه مقابله با اصل نظام داشته و هدف فتنه‌گران سرنگونی نظام بوده است گفت:فتنه درسال ۷۸ شروع و در سال۸۸ به صورت گسترده‌تر به اوج خود رسید.

   

  به گزارش واران‌نیوز، حجت‌الاسلام اسماعیل صدیقی عصر دیروز در همایش فصلی مجمع عالی بسیج در حسینه سپاه صومعه سرا اظهار کرد: همه انسان‌ها باید از عبرت‌های خوب و بد گذشته پند بیاموزند.

  وی با بیان اینکه نباید تفکر ۹ دی را کم اهمیت نشان بدهیم، افزود: وظیفه دینی واعتقادی همه این است که این حماسه را برای نسل جوان بیشترمعرفی کنند.

  صدیقی با بیان اینکه جریان فتنه مقابله با اصل نظام داشته و هدف فتنه‌گران سرنگونی نظام بوده است گفت:فتنه درسال ۷۸ شروع و در سال۸۸ به صورت گسترده‌تر به اوج خود رسید.

  امام جمعه صومعه‌سرا با اشاره به اینکه ۹ دی نشان دهنده پویایی انقلاب اسلامی است، تاکید کرد: این تاریخ تا ابد در تاریخ انقلاب ماندگار و پویا خواهد ماند.

  صدیقی ۹ دی را نشات گرفته از بصیرت، آگاهی و هوشیاری مردمان ایران اسلامی دانست و تصریح کرد: حماسه ۹ دی سبب شد تا توطئه‌های دشمنان اسلام و انقلاب برای همیشه نقش بر آب شود.

  وی با بیان اینکه روز ۹ دی روزبصیرت و تجدید پیمان با رهبری و آرمان های انقلاب است، خاطرنشان کرد: در ۹ دی، انقلاب اسلامی یکبار دیگر بعد مردمی خویش و حضور پررنگ مردم در حمایت از این شجره طیبه الهی را تجربه کرد.

  امام جمعه صومعه‌سرا با تاکید به پیام حماسه ۹ دی برای ملت‌های جهان افزود: در سطح بین‌المللی مردم ایران نشان دادند که همواره با وحدت‌کلمه و پشتیبانی از رهبرانقلاب می‌توانند در فتنه‌ها و دسیسه‌های دشمن غالب شوند.

  وی با بیان اینکه در حماسه ۹ دی بصیرت مردم کامل شد تصریح کرد: مردم در حماسه ۹ دی حق را از باطل تشخیص دادند و فتنه گران رسوا شدند.

  کلیه حقوق برای پایگاه خبری واران نیوز محفوظ است
  Desgined & Programmed by AmirHz.pro