پیشرفت روز افزون انقلاب از اهداف تشکیل کارگروه‌های تخصصی است

 • اکران «خوب، بد، جلف»، «سلام بمبئی»، «گشت ٢» و «مبارک» در صومعه سرا
 • تاریخ خبر : شنبه ۶ دی ۹۳ - ۴:۲۵

  کد خبر : 27004

  پیشرفت روز افزون انقلاب از اهداف تشکیل کارگروه‌های تخصصی است

  جانشین فرمانده سپاه ناحیه صومعه‌سرا گفت: هدف از تشکیل کارگرو‌ه‌های تخصصی و هیئات قشر ارائه راهکار به مجمع مدیریتی شهرستان و پیشرفت روز افزون انقلاب است.

  به گزارش واران‌نیوز، سید جلیل قاسمی عصر امروز در همایش فصلی مجمع عالی بسیج در حسینیه سپاه این شهرستان اظهار کرد: هدف از تشکیل کارگرو‌ه‌های تخصصی و هیئات قشر ارائه راهکار به مجمع مدیریتی شهرستان و پیشرفت روز افزون انقلاب است.

  وی افزود: در ستاد ناحیه صومعه‌سرا هشت کارگروه اجتماعی، اقتصادی، علمی و اموزشی، فرهنگی و سیاسی، تربیتی و اخلاقی، بانوان، سلامت و کارگروه دفاعی فعالیت می‌کنند.

  جانشین فرمانده سپاه ناحیه صومعه‌ سرا با بیان اینکه هر کارگروه متشکل از ۱۰ عضو است که یک نفر به عنوان رئیس انتخاب می‌شود، گفت: موضوع خانواده، ماهواره وآسیب‌های ان، ورزش و سلامت روان برای بانوان، چگونگی ایجاد تعامل بین مسئولان شهرستان، همگرایی روحانیون و اجرایی نمودن این بحث و … از اهم موضاعت مطرح شده در کارگروه‌ها است.

  در ادامه بهزاد روانپاک، دبیر کارگروه اقتصادی مجمع عالی بسیج صومعه‌ سرا گفت: کارگروه اقتصادی به منظور ارتقا جامعه و خانواده‌ها و مصون ماندن از تهدیدات در زمینه‌های اقتصادی و امنیت غذایی و شغلی و پیدا کردن راه‌های برون رفت از این گونه مشکلات در سطح شهرستان اصولی را برای خود در جلسات تعریف و نقشه راه قرار داده است.

  وی با بیان اینکه احساس مسئولیت و تکلیف و تقویت انگیزه در موقعیت حساس کنونی از جمله برنامه های این کارگروه است، افزود: آسیب‌شناسی وضعیت کنونی و شناخت استعدادها و ظرفیت‌های جدید از دیگر برنامه‌های این کارگروه است.

  مدیر بسیج سازندگی سپاه صومعه‌ سرا با بیان اینکه کارگروه اقتصادی شهرستان بیشتر در راستای اقتصاد مقاومتی گام برداشته است، گفت: با برگزاری جلسات متعدد با روسای ادارات که عضو کارگروه هستند سند چشم انداز تهیه و تدوین نمده اند.

  روانپاک با بیان اینکه به متقاضیان طرح های اقتصاد مقاومتی تسهیلات پرداخت شده است، تصریح کرد: برای اطلاع رسانی و تبلیغات بیشتر در این زمینه از تریبون‌های عمومی استفاده شده است.

  کلیه حقوق برای پایگاه خبری واران نیوز محفوظ است
  Desgined & Programmed by AmirHz.pro