فتنه گران سزای خیانت خود به نظام را باید پس بدهند

 • اکران «خوب، بد، جلف»، «سلام بمبئی»، «گشت ٢» و «مبارک» در صومعه سرا
 • تاریخ خبر : شنبه ۶ دی ۹۳ - ۴:۳۶

  کد خبر : 27009

  فتنه گران سزای خیانت خود به نظام را باید پس بدهند

  فرماندار صومعه‌سرا با بیان اینکه انگیزه فتنه ۸۸ لکه دار کردن نظام بود، گفت: فتنه گران سزای خیانت خود به نظام را باید پس بدهند.

  به گزارش واران نیوز، غلام حسین رجبی، در جلسه هماهنگی ۹ دی و دهه فجر اظهار کرد: دشمنان درصدد هستند که ملت ایران را در برابر هم قرار دهند در صورتی که نمی‌دانند اهداف همه ما مشترک است.

  وی افزود: هر جا نفس اماره شیطان وارد شود دیگر کارها برای رضای خدا نیست و کدورت و نفرت به میدان می‌اید و افراد شیطان صفت به مشکلات دامن می‌زنند.

  رجبی با بیان اینکه انگیزه فتنه ۸۸ لکه دار کردن نظام بود، تصریح کرد: فتنه گران سزای خیانت خود به نظام را باید پس بدهند.

  وی خاطرنشان کرد: اگر مسئولی بخواهد در نظام مقدس جمهوری اسلامی خیانت کند، آن عمل وی در دراز مدت دامن ملت را خواهد گرفت.

  فرماندار صومعه‌سرا با بیان اینکه در کشور ما انسان‌های فرزانه‌ای که در راس آنها مقام معظم رهبری است وجود دارند، اظهار کرد: با وجود مقام معظم رهبری و درایت های هوشمندانه ایشان در برابر تمام فتنه‌های دشمنان موفق ظاهر شده‌ایم.

  رجبی افزود: دشمنان از هر اهرمی برای خراب کردن دهه فجر استفاده کردند تا به ملت و جهانیان بگویند جمهوری اسلامی استبدادی عمل می‌کند موفق نشدند.

  وی گفت: مقام معظم رهبری برای این نظام از جان و دل مایه گذاشتند این امر درسی برای آیندگان شده که اویزه گوش و راهشان کنند که در راه خود مواجه با نارسایی‌ها نشوند.

  رجبی با اشاره به اینکه انقلاب اسلامی سبک زندگی ما را تغییر داده، افزود: باید برای حفظ ارزش های اسلامی و انقلاب از تمام توان استفاده کنیم.

  وی با بیان اینکه تکریم مردم باید مشق هرروزمان باشد، گفت: حضور مردم ایران در همه صحنه ها نشان از بصیرتشان دارد .

  فرماندار صومعه‌ سرا با بیان اینکه برنامه‌های دهه فجر سال گذشته به دلیل بارش شدید برف لغو شد، تصریح کرد: دهه فجر امسال با همکاری همه ادارات و نهادها باید با شکوه هر چه تمامتر برگزار شود.

  رجبی خاطرنشان کرد: بخشداران از طریق دهیاران باید در سطح روستاها برنامه‌ریزی کنند تا روستائیان احساس کنند دهه فجر متعلق به آنهاست و ربطی به دولت ندارد.

  در ادامه حجت الاسلام منوچهر احمدی‌پور، رئیس تبلیغات اسلامی صومعه‌سرا با بیان اینکه ۹ دی یوم الله است، اظهار کرد: حادثه ۹ دی بساط فتنه و فتنه گران را در هم پیچید و در تاریخ ماندگار شد.

  وی با بیان اینکه ما باید برای ۹ دی مانند دهه فجر جشنی بگیریم که بصیرت به ما افزوده شد، افزود: بصیرت مملکت را مرهون ۹ دی می دانیم که از الطاف الهی بود و جامعه پالایش شد.

  کلیه حقوق برای پایگاه خبری واران نیوز محفوظ است
  Desgined & Programmed by AmirHz.pro