9 دی 88 نقطه عطفی برای انقلاب اسلامی ایران است

 • اکران «خوب، بد، جلف»، «سلام بمبئی»، «گشت ٢» و «مبارک» در صومعه سرا
 • تاریخ خبر : شنبه ۶ دی ۹۳ - ۱۵:۴۲

  کد خبر : 27015

  ۹ دی ۸۸ نقطه عطفی برای انقلاب اسلامی ایران است

  امام جمعه صومعه‌سرا با بیان اینکه ۹دی ۸۸ نقطه عطفی برای انقلاب اسلامی ایران است، گفت: در این تاریخ به مستکبران ثابت شد که مردم همواره پشتیبان ولایت فقیه هستند.

   

  حجت‌الاسلام اسماعیل صدیقی، در گفت‌وگو اختصاصی با خبرنگار واران نیوز، اظهار کرد: تاریخ عبرت‌اموز است و انسان‌ها باید از عبرت‌های خوب و بد تاریخ درس بیاموزند.

  وی با بیان اینکه انسان اگر بصیرت نداشته باشد گرفتار ریزش‌هایی می گردد، افزود: کار باید پیش‌بینی شود و نباید گرفتار نفس اماره شد.

  امام جمعه صومعه سرا گفت: همانطور که دشمنان برای براندازی دین در تلاش هستند ، خداوند نیز در مقابل برای استقرار دین خود زحمت میکشد.

  صدیقی تصریح کرد: ۹ دی روز تجلی قدرت خدا و حرکتی ماندگار در تاریخ انقلاب است و این حرکت مردم اتمام حجت برای همه است. ۹دی روز بیداری و خروش و حضور ملتی است که به مقدساتش، نظامش و سالار شهیدانشان توهین شده بود و کاسه صبرشان لبریز.

  امام جمعه صومعه‌ سرا با بیان اینکه برخی بدانند که رافت اسلامی به معنای بخشش گناه بزرگ فتنه گران نیست و حکم اعدام عناصر اصلی فتنه حداقل مجازات آنان و التیام زخم ملت ایران خواهد بود گفت: فتنه گران ۸۸ با پیش بردن جامعه به اغتشاش و نا امنی، ضربه زدن به نظام جمهوری اسلامی از درون و جنگ داخلی، و ازهمه مهم تر ریختن خون شهدای مقابله با فتنه گناهانی نابخشودنی انجام دادند که عده ای سعی دارند این گناهان بزرگ را کوچک جلوه داده و شرایط حضور دوباره فتنه گران در بستر سیاسی کشور را فراهم کنند.

  وی با بیان اینکه استکبار جهانی در سال ۸۸ با در اختیار داشتن رسانه ها به جنگ با نظام مقدس جمهوری اسلامی آمد، اظهار کرد: اگر درایت و بینش عمیق رهبر فرزانه انقلاب نبود، مشخص نمی‌شد که چه بر سر این نظام می‌آمد.

  صدیقی با بیان اینکه جهان استکبار و سردمداران فتنه برنامه خاصی برای براندازی نظام داشتند، افزود: اما هیچ کدام از اهدافشان به سرانجام نرسید چون پیوند مردم، دین و ولایت محکم بود.

  رکن اصلی نظام مقام معظم رهبری است

  امام جمعه صومعه‌سرا با اشاره به اینکه بعد از واقعه ۹ دی دشمن متوجه شد که رکن اصلی نظام مقام معظم رهبری است، تصریح کرد: حماسه‌ای که مردم در این روز آفریدند پس از پیروزی انقلاب اسلامی مهم‌ترین رویداد است.

  صدیقی با بیان اینکه لازمه جنگ امروز بصیرت است، خاطرنشان کرد: با بصیرت باید در هیاهوی رسانه‌ای و تبلیغاتی غرب بتوانیم در این خط مقدم پیروزمندانه دشمن را به زانو در آورده و به عقب برانیم.

  کلیه حقوق برای پایگاه خبری واران نیوز محفوظ است
  Desgined & Programmed by AmirHz.pro