مسابقه نقاشی "تجلی بصیرت" در صومعه‌سرا برگزار شد +عکس

 • اکران «خوب، بد، جلف»، «سلام بمبئی»، «گشت ٢» و «مبارک» در صومعه سرا
 • تاریخ خبر : سه شنبه ۹ دی ۹۳ - ۱۰:۵۸

  کد خبر : 27077

  مسابقه نقاشی “تجلی بصیرت” در صومعه‌سرا برگزار شد +عکس

  رئیس فرهنگ و ارشاد اسلامی صومعه‌سرا گفت: همزمان با هشت دی روز بصیرت ، مسابقه نقاشی حضوری ” تجلی بصیرت” در این نهاد برگزار شد.

  سید محمود رزمگیر در گفت‌وگو با خبرنگار واران نیوز اظهار کرد: همزمان با هشت دی روز بصیرت ، مسابقه نقاشی حضوری ” تجلی بصیرت” در این نهاد برگزار شد.
  وی با بیان اینکه این مسابقه با همکاری هنرجویان سه آموزشگاه نقش ترنج گیل، حوض نقاشی و بهدیس برگزار شد، افزود: ۱۰ نفر از کودکان در این مسابقه شرکت کردند که در پایان با لوح تقدیر و هدایا از آنها تجلیل شد.
  رئیس فرهنگ و ارشاد اسلامی صومعه‌سرا با بیان اینکه در ۸ دی اوج بصیرت و ولایت‌مداری مردم گیلان به نمایش گذاشته شد، گفت: هدف از برگزاری چنین مسابقه‌ای آشنایی دانش‌آموزان با حماسه عظیم هشت و نه دی است.
  رزمگیر با بیان اینکه ایمان، تعهد و ولایت‌مداری ملت انقلابی و همیشه در صحنه، حماسه هشت و نه دی را خلق کرد، تصریح کرد: این حماسه باید برای همیشه در افکار باقی بماند و به نسل‌های آینده انتقال داده شود.
  وی خاطرنشان کرد: ولایت‌مداری، فرهنگ ایثار و شهادت، روحیه استکبارستیزی و حضور در لحظه‌ و دشمن‌شناسی رمز ثبات انقلاب اسلامی است که باید این چهار محور در تمامی سطوح حفظ و نهادینه شود.
  رئیس فرهنگ و ارشاد اسلامی صومعه‌سرا اظهار کرد:نمایشگاه عکس و پوستر در راستای افزایش بصیرت مردم در این نهاد برگزار شده است و علاقه‌مندان می‌توانند صبح و عصر از این نمایشگاه بازدید کنند.


  گزارش تصویری

  کلیه حقوق برای پایگاه خبری واران نیوز محفوظ است
  Desgined & Programmed by AmirHz.pro