فتنه گران، نظام جمهوری اسلامی و اصل ولایت فقیه را هدف قرار داده بودند

 • اکران «خوب، بد، جلف»، «سلام بمبئی»، «گشت ٢» و «مبارک» در صومعه سرا
 • تاریخ خبر : سه شنبه ۹ دی ۹۳ - ۱۶:۴۴

  کد خبر : 27084

  فتنه گران، نظام جمهوری اسلامی و اصل ولایت فقیه را هدف قرار داده بودند

  رئیس تبلیغات اسلامی صومعه‌سرا با بیان اینکه فتنه گران، نظام جمهوری اسلامی و اصل ولایت فقیه را هدف قرار دادند و با طرح برخی شعار‌ها عملا به مبارزه با نظام جمهوری اسلامی برخواستند، گفت: تاسف آور اینکه کسانی که در داخل عامل این حوادث بودند، آگاهانه یا ناآگاهانه حتی یک بار از این حرکات اظهار تاسف نکرده یا از آن برائت نجسته‌اند

  حجت‌الاسلام منوچهر احمدی‌پور در گفت‌وگو با خبرنگار واران‌نیوز اظهار کرد: ۹ دی روز لبریز شدن کاسه صبر ملتی بود که شاهد بودند عده‌ای می‌خواهند با انقلاب بازی کنند.

  وی با اشاره به این که راهپیمایی ۹ دی یک حماسه کاملا مردمی و خودجوش بود که بدون دستور و اشاره نظام و حاکمیت خلق شد، گفت: حرکت ۹ دی، حماسه ای خودجوش بود که برای ابراز انزجار مردم از فتنه گران و گروه های نفاق به راه افتاد.

  رئیس تبلیغات اسلامی صومعه‌سرا گفت: مردم در ۹ دی با حضور حماسی خود در صحنه، انقلاب اسلامی را بیمه کردند و حاصل ۲۰ سال تلاش، برنامه ریزی و سرمایه گذاری آمریکا، انگلیس و اسراییل را در زمینه توطئه چینی علیه نظام بر باد دادند.

  احمدی‌پور با بیان اینکه فتنه گران، نظام جمهوری اسلامی و اصل ولایت فقیه را هدف قرار دادند و با طرح برخی شعار‌ها عملا به مبارزه با نظام جمهوری اسلامی برخواستند، تصریح کرد: تاسف آور اینکه کسانی که در داخل عامل این حوادث بودند، آگاهانه یا ناآگاهانه حتی یک بار از این حرکات اظهار تاسف نکرده یا از آن برائت نجسته‌اند.

  حماسه ۹ دی، جایگاه نظام اسلامی در عرصه های مختلف جهانی را برجسته کرد

  وی با بیان اینکه فتنه خط قرمز نظام است، خاطرنشان کرد: دشمنان همواره به دنبال ریشه کن کردن نظام جمهوری اسلامی بوده و هستند و معنای خط قرمز این است که چون اساس اسلام و نظام جمهوری اسلامی را دشمن هدف گرفته، ما نمی‌توانیم از آن بگذریم.

  رئیس تبلیغات اسلامی صومعه‌سرا با بیان اینکه حماسه ۹ دی، جایگاه نظام اسلامی در عرصه های مختلف جهانی را برجسته کرد، افزود: این حماسه بزرگ به دشمنان نظام ثابت کرد که مردم ایران همواره پشتیبان و گوش به فرمان ولی فقیه می باشند.

  کلیه حقوق برای پایگاه خبری واران نیوز محفوظ است
  Desgined & Programmed by AmirHz.pro