پرداخت بیش از 5 میلیارد ریال وام کارگشایی و خودکفایی در شهرستان

 • اکران «خوب، بد، جلف»، «سلام بمبئی»، «گشت ٢» و «مبارک» در صومعه سرا
 • تاریخ خبر : سه شنبه ۹ دی ۹۳ - ۱۶:۵۴

  کد خبر : 27086

  پرداخت بیش از ۵ میلیارد ریال وام کارگشایی و خودکفایی در شهرستان

  مدیر کمیته امداد امام خمینی(ره) صومعه‌سرا از پرداخت پنج میلیارد و دویست و هشتاد و نه میلیون و هشتصد و …

  مدیر کمیته امداد امام خمینی(ره) صومعه‌سرا از پرداخت پنج میلیارد و دویست و هشتاد و نه میلیون و هشتصد و چهل هراز ریال وام کارگشایی و خوکفایی به مددجویان این نهاد خبر داد.
  علیرضا محمدی در گفت‌وگو با خبرنگار واران نیوز اظهار کرد:  امروزه نوع خدمت‌رسانی کمیته امداد به افراد تحت پوشش تغییر کرده و اساس خدمات برپایه توانمندسازی مددجویان بنا نهاده شده است.
  وی با بیان اینکه بر اساس قانون کمیته امداد، هر سال باید ۱۰ درصد از جامعه هدف از چرخه حمایتی این نهاد خارج شوند،  افزود: کمیته امداد با توانمندسازی مددجویان و پرداخت وام کارگشایی و خودکفایی سبب توانمندسازی آنها شده و خروج مددجویان از این چرخه را دارد.
  مدیر کمیته امداد امام خمینی(ره) صومعه‌سرا با بیان اینکه کمیته امداد در بخش‌های مختلف برای مددجویان کارآفرینی می‌کند، گفت: مددجویان این نهاد در بخش های کشاورزی، دامپروری، صنایع دستی و حتی خدمات و … ایجاد اشتغال کرده‌اند.
  محمدی تصریح کرد: مددجویان برای فراگیری آموزش های فنی و حرفه ای در دوره های بلند مدت، کوتاه مدت ، به مراکز فنی و حرفه ای شهرستان معرفی می‌شوند.
  وی با بیان اینکه در هشت ماهه نخست امسال بیش از ۵۳۷ فقره وام به مددجویان ارائه شده است، خاطرنشان کرد: پنج میلیارد و دویست و هشتاد و نه میلیون و هشتصد و چهل هراز ریال وام کارگشایی و خوکفایی به مددجویان این نهاد در قالب طرح‌های خودکفایی، کارگشایی و مسکن غیرمددجویی پرداخت شده است.

  کلیه حقوق برای پایگاه خبری واران نیوز محفوظ است
  Desgined & Programmed by AmirHz.pro