تمام جنگ های دنیا به خاطر وجود اسرائیل است

  • اکران «خوب، بد، جلف»، «سلام بمبئی»، «گشت ٢» و «مبارک» در صومعه سرا
  • تاریخ خبر : پنج شنبه ۱۱ دی ۹۳ - ۹:۲۱

    کد خبر : 27106

    تمام جنگ های دنیا به خاطر وجود اسرائیل است

    استاد علوم سیاسی دانشگاه گیلان در مراسم گرامی داشت روز ۹دی در مسجد جامع صومعه سرا گفت :تجاوز و طمع …

    استاد علوم سیاسی دانشگاه گیلان در مراسم گرامی داشت روز ۹دی در مسجد جامع صومعه سرا گفت :تجاوز و طمع به دیگر ممالک در پیشینه و تاریخ اسرائیل به خوبی آشکا ر است .

    دکتر مظفر نامدار سه واژه فتنه ، بصیرت ، خواص را رمز پیروزی دانست و افزود : این واژه ها نباید هرگز فراموش شود چون فتنه با شعار حق ورود می کند و آن چنان شعار حق می دهد که سبب شبه می شود .

    وی با اشاره به اینکه فتنه ها ناشناخته می آیند افزود : چشم فتنه را ولی کور می کند و برای شناخت فتنه باید ولی را دید و در هر جا ولی نبود فتنه همانجاست . این استاد دانشگاه به جریان فتنه ۸۸ اشاره کرد وافزود :منافع حیاتی ما در فتنه ۸۸مورد تهدید قرار گرفت به طوری که دشمن به طمع افتاد که در داخل کشور امنیت وجود ندارد .

    استاد علوم سیاسی دانشگاه گیلان افزود : اگر رهبرانقلاب یک پا به عقب گذاشته بود ایران چنین وضعیتی نداشت زیرا ایران از لحاظ قومیت بیشتر ین اقوام را در خود دارد و با تحریک قومیت ها منجر به حوادث بزرگ می شود .

    دکتر مظفر نامدار با اشاره به اینکه یکی از شعار و اهداف دشمنان ما این بوده که مارا با هم درگیر کنند افزود : سوریه لبنان خط میانی مقدم جنگ ما هستند و امروز برای دفاع از مرزهای خود کمترین هزینه را انجام می دهیم .

    وی افزود : تمام جنگ های دنیا به خاطر وجود اسرائیل است و تاریخ آن ها نیز گواه می دهد که این قوم در هر کجا رفت باعث آشوب در منطقه شده است . وی با اشاره به رشادت سرداران ایرانی در مبارزه با داعش اشاره کرد و افزود : اگر سرداران ایرانی نبودن داعشی ها به نزدیکی مرز های ایران رسیده و بسیاری از کشور ها را از بین برده بودند .

    وی افزود : مسئله کشور های امریکا هسته ای نبوده بلکه این مسئله بهانه بنی اسرائلیقراداده اند و هدفشان این است که ایران دست حمایت از کشور های منطقه بردارد تا بتوانند ریشه سلطه را در همه جا بدوانند .

    کلیه حقوق برای پایگاه خبری واران نیوز محفوظ است
    Desgined & Programmed by AmirHz.pro