ورود ماهواره به خانه به منزله ورود یک فرد نامحرم ولاابالی است

 • اکران «خوب، بد، جلف»، «سلام بمبئی»، «گشت ٢» و «مبارک» در صومعه سرا
 • تاریخ خبر : شنبه ۱۳ دی ۹۳ - ۲:۳۴

  کد خبر : 27142

  ورود ماهواره به خانه به منزله ورود یک فرد نامحرم ولاابالی است

  رئیس تبلیغات اسلامی صومعه‌سرا گفت: ورود ماهواره به خانه را می توان به منزله ورود یک فرد نامحرم ولاابالی دانست که دوست ناباب برای فرزندان است.

  حجت‌الاسلام منوچهر احمدی‌پور در گفت‌وگو با خبرنگار واران نیوز اظهار کرد: امروزه وسایل ارتباطی مدرن هستند که در زندگی روزمره افراد نقش مهمی ایفا می‌کنند و با تاثیرگذاری بر روی افکار مخاطبان اهداف خود را عملی می‌نمایند.

  وی با بیان اینکه با گذشت زمان روز به روز به تعداد شبکه های ماهواره‌ای افزوده می شود و صاحبان سرمایه بخوبی دانسته اند که مخاطبان امروز با توجه به ذائقه و نیازشان چه چیزهایی را می طلبند و درخواست آنها در چه زمینه هایی جهت پیدا کرده است، افزود: کمرنگ شدن باورهای دینی و عدم شرکت در جلسات مذهبی و شرعی همچنین ترک واجبات مهم‌ترین اهداف گردانندگان شبکه‌های ماهواره‌ای است که توسط دشمنان قسم‌خورده اسلام تغذیه می‌شوند.

  رئیس تبلیغات اسلامی صومعه‌سرا گفت: برنامه‌ریزی جهان غرب در راستای هویت زدایی، دین زدایی، خانواده‌‌ستیزی و خانواده گریزی است و بر اساس این محورها به تولید فیلم و برنامه‌ در ماهواره می‌پردازد.

  احمدی‌پور با بیان اینکه  خانواده های استفاده کننده از ماهواره را می توان قربانیان تبعات بسیار بد و پرهزینه برای جامعه دانست، تصریح کرد: خانواده به عنوان امن ترین حریم حیات انسانی کارکرد خود را از دست داده و دیوارهای این حریم به روی همه باز شده است.

  وی خاطرنشان کرد: ورود ماهواره به خانه را می توان به منزله ورود یک فرد نامحرم ولاابالی دانست که دوست ناباب برای فرزندان است.

  رئیس تبلیغات اسلامی صومعه‌سرا با بیان اینکه شبکه های ماهواره ای تلاش می کنند با نابودی شخصیت زن مسلمان، خانواده ها را فروپاشیده و نسلی بی بند و بار را برای آینده پرورش دهند، اظهار کرد: هدف اصلی فیلم ها و سریال های ماهواره زدودن تقوا، حیا، شرم، وفاداری، تعهد و حس مسئولیت در خانواده ها است.

  احمدی‌پور با بیان اینکه شبکه‌های ماهواره‌ای و دشمنان، خانواده و روابط انسانی که به عنوان بزرگترین سرمایه جامعه است را هدف قرار داده اند، افزود: ترویج خانواده های بی سامان و لجام گسیخته در مقابل ساختار سنتی خانواده، ترویج و عادی جلوه دادن خیانت زن به همسر و البته شوهر به زن ،بی اهمیت جلوه دادن احترام به والدین، عادی جلوه دادن رابطه جنسی دختر و پسر قبل از ازدواج تا حد باردار شدن دختر خانواده، هویت زدایی از مفهوم خانواده به عنوان کوچکترین واحد اجتماعی مستقل و مؤثر و … از اهداف شبکه‌های ماهواره‌ای است.

  وی با بیان اینکه این امر نشان از این دارد که همه باید دست به دست هم دهیم تا قدمی در راه نابودی ماهواره‌ها برداریم، گفت: ایمان و تقوا تنها راه نجات و رستگاری است که خانواده‌ها باید توجه کافی و لازم در پاسداشت آن داشته باشند و مسئولان امر با برنامه‌ریزی دقیق برای خانواده‌ها، جوانان و نوجوانان از رفتن آنها به طرف ماهواره جلوگیری به عمل آورند.

  ۲ ديدگاه

  1. همشهری گفت:

   …. بگید حتما ماهواره به معنی کانالهای غیر ایرانی نیست. من رسیور دارم و فقط از کانالهای جمهوری اسلامی ایران(استانی ها) و کانال المیادین و المنار استفاده می کنم و خیلی هم راضی هستم و کیفیت و پایداری صدا و تصویر آن هزاران بار بهتر از دستگاههای دیجیتال (با ۲۰کانال)است. مسلما کسی که از این کانالها استفاده کرده باشد هیچوقت ماهواره را دیجیتال عوض نمیکند

  2. علی جون گفت:

   از حاج آقای احمدی پور که در زمینه اثرات مخرب ماهواره روشنگری کرده اند باید تشکر کرد. این چندمین باریست که حاج آقا به آسیب های ماهواره اشاره داشته اند و خانواده ها باید نسبت به این امر آگاه باشند. همه باید تلاش و همکاری کنند

  کلیه حقوق برای پایگاه خبری واران نیوز محفوظ است
  Desgined & Programmed by AmirHz.pro