حیا زدایی توسط مانکن های پشت ویترین/در صومعه سرا کسی با مانکن های منشوری کاری ندارد+عکس

 • اکران «خوب، بد، جلف»، «سلام بمبئی»، «گشت ٢» و «مبارک» در صومعه سرا
 • تاریخ خبر : شنبه ۱۳ دی ۹۳ - ۱۱:۰۴

  کد خبر : 27145

  حیا زدایی توسط مانکن های پشت ویترین/در صومعه سرا کسی با مانکن های منشوری کاری ندارد+عکس

  مانکن‌های ویترین مغازه‌ها بیشتر از ارائه لباس به ترویج مدهای نامناسب می پردازند که کاملا در خلاف با فرهنگ حجاب و عفاف اسلامی است و متاسفانه مسئولین توجهی به این قضایا ندارند.

  به گزارش واران‌نیوز،وقتی در خیابان های شهر قدم میزنید با مغازه هایی روبرو میشوید که گویا به حرفه ترویج بی حجابی مشغولند و سخت در تلاشند تا از یکدیگر در این کار پیشی بگیرند.

  مانکن‌هایی که با ژست‌های تبلیغاتی و لباس‌هایی که هیچ شباهت و سنخیتی با فرهنگ و تمدن ایرانی اسلامی ندارند،‌ مغرور و بی‌تفاوت، غیرت و تعصب خانواده‌ها را به تمسخر گرفته‌اند.

  در برخی پاساژها و مجتمع‌های تجاری  که وارد می‌شوی، مانکن‌ها بدون حجاب و روسری با موهای رنگارنگ و لباس‌هایی که هیچ تعریفی در فرهنگ این مرز و بوم ندارد بدحجابی را به فروش گذاشته‌اند.
  مانکن های پشت ویترین ها در بیشتر شهرهای کشور به ویژه شهر ما، این روزها وقیح و بی حیاتر از همیشه شده اند تا به این طریق، هم پول بیشتری نصیب فروشنده کنند و هم خواسته یا ناخواسته، بدپوششی و عریانی را ترویج کنند. ژست برخی از این مانکن ها و حالت هایی که ساخته شده یا قرار گرفته اند، به اندازه ای نامتعارف و زشت است که حتی به تنهایی هم نمی شود ایستاد و به آن نگاه کرد چه رسد به همراه خانواده .

  مانکن های باربی با حجابی برگرفته از غرب در ویترین اکثر این مغازه ها خود نمایی می کند و این مانکن ها آنقدر جذاب هستند که قند را در دل هر خانمی برای پوشیدن این لباس ها آب میکند.

  در جامعه اسلامی ما دیدن چنین مناظری اصلا جالب نیست و به سادگی می توان فهمید دشمن در جنگ نرم خود چقدر حساب شده عمل کرده است و در مقابل مسئولین چقدر حساب نشده به جلو حرکت میکنند، جالب آن است که بدانید مسئولین شهر تا کنون برخورد قاطعی با این فروشندگان نداشته و آنها را به حال خود رها کرده اند.

  امیدواریم مسئولان در مقابل این جنگ نرم دشمن دست به کار شوند و فکری به حال مغازه‌های شهرخود کنند و برخورد قاطعی با آن دسته از افرادی که قانون شکنی کرده و در اماکن عمومی ، بی حجابی و بی حیایی را ترویج می کنند انجام دهند.

  ۳ ديدگاه

  1. نام شما گفت:

   تو جامعه ای که کسی دیگه به بی حجابی خانمها کاری ندارد شما میخواین به مانکن ها گیر داده شود

  2. واقعا رفتار های این گونه فروشنده ها شرم آوره.
   این هم شد کسب ؟

  3. فرنگی گفت:

   محافظه کار! تو هم محافظه کاری. چرا سانسور میکنی؟

  کلیه حقوق برای پایگاه خبری واران نیوز محفوظ است
  Desgined & Programmed by AmirHz.pro