حیا زدایی توسط مانکن های پشت ویترین/در صومعه سرا کسی با مانکن های منشوری کاری ندارد+عکس

 • گیلان پیرترین استان کشور/ زاد و ولد در زوج های گیلانی کاهش یافت
 • تاریخ خبر : شنبه ۱۳ دی ۹۳ - ۱۱:۰۴

  کد خبر : 27145

  حیا زدایی توسط مانکن های پشت ویترین/در صومعه سرا کسی با مانکن های منشوری کاری ندارد+عکس

  IMG_3514

  مانکن‌های ویترین مغازه‌ها بیشتر از ارائه لباس به ترویج مدهای نامناسب می پردازند که کاملا در خلاف با فرهنگ حجاب و عفاف اسلامی است و متاسفانه مسئولین توجهی به این قضایا ندارند.

  به گزارش واران‌نیوز،وقتی در خیابان های شهر قدم میزنید با مغازه هایی روبرو میشوید که گویا به حرفه ترویج بی حجابی مشغولند و سخت در تلاشند تا از یکدیگر در این کار پیشی بگیرند.

  مانکن‌هایی که با ژست‌های تبلیغاتی و لباس‌هایی که هیچ شباهت و سنخیتی با فرهنگ و تمدن ایرانی اسلامی ندارند،‌ مغرور و بی‌تفاوت، غیرت و تعصب خانواده‌ها را به تمسخر گرفته‌اند.

  در برخی پاساژها و مجتمع‌های تجاری  که وارد می‌شوی، مانکن‌ها بدون حجاب و روسری با موهای رنگارنگ و لباس‌هایی که هیچ تعریفی در فرهنگ این مرز و بوم ندارد بدحجابی را به فروش گذاشته‌اند.
  مانکن های پشت ویترین ها در بیشتر شهرهای کشور به ویژه شهر ما، این روزها وقیح و بی حیاتر از همیشه شده اند تا به این طریق، هم پول بیشتری نصیب فروشنده کنند و هم خواسته یا ناخواسته، بدپوششی و عریانی را ترویج کنند. ژست برخی از این مانکن ها و حالت هایی که ساخته شده یا قرار گرفته اند، به اندازه ای نامتعارف و زشت است که حتی به تنهایی هم نمی شود ایستاد و به آن نگاه کرد چه رسد به همراه خانواده .

  مانکن های باربی با حجابی برگرفته از غرب در ویترین اکثر این مغازه ها خود نمایی می کند و این مانکن ها آنقدر جذاب هستند که قند را در دل هر خانمی برای پوشیدن این لباس ها آب میکند.

  در جامعه اسلامی ما دیدن چنین مناظری اصلا جالب نیست و به سادگی می توان فهمید دشمن در جنگ نرم خود چقدر حساب شده عمل کرده است و در مقابل مسئولین چقدر حساب نشده به جلو حرکت میکنند، جالب آن است که بدانید مسئولین شهر تا کنون برخورد قاطعی با این فروشندگان نداشته و آنها را به حال خود رها کرده اند.

  امیدواریم مسئولان در مقابل این جنگ نرم دشمن دست به کار شوند و فکری به حال مغازه‌های شهرخود کنند و برخورد قاطعی با آن دسته از افرادی که قانون شکنی کرده و در اماکن عمومی ، بی حجابی و بی حیایی را ترویج می کنند انجام دهند.

  ۳ ديدگاه

  1. نام شما می‌گه:

   تو جامعه ای که کسی دیگه به بی حجابی خانمها کاری ندارد شما میخواین به مانکن ها گیر داده شود

  2. یک دانشجو می‌گه:

   واقعا رفتار های این گونه فروشنده ها شرم آوره.
   این هم شد کسب ؟

  3. فرنگی می‌گه:

   محافظه کار! تو هم محافظه کاری. چرا سانسور میکنی؟

  کلیه حقوق برای پایگاه خبری واران نیوز محفوظ است
  Desgined & Programmed by AmirHz.ir