اعزام 110 مبلغ و مبلغه به مساجد، دانشگاه‌ها و مدارس

 • اکران «خوب، بد، جلف»، «سلام بمبئی»، «گشت ٢» و «مبارک» در صومعه سرا
 • تاریخ خبر : دوشنبه ۱۵ دی ۹۳ - ۰:۲۸

  کد خبر : 27180

  اعزام ۱۱۰ مبلغ و مبلغه به مساجد، دانشگاه‌ها و مدارس

  حجت‌الاسلام منوچهر احمدی‌پور در گفت و گو با خبرنگار واران نیوز با تبریک فرا رسیدن هفته وحدت و میلاد حضرت …

  حجت‌الاسلام منوچهر احمدی‌پور در گفت و گو با خبرنگار واران نیوز با تبریک فرا رسیدن هفته وحدت و میلاد حضرت محمد(ص) و امام جعفرصادق(ع) اظهار کرد: با هدف تبیین اهمیت توسعه و ترویج سیره حضرت محمد(ص) و اشاعه فرهنگ دینی بین نوجوانان و جوانان یکصد و ده مبلغ و مبلغه دراین هفته به دانشگاه‌ها، مدارس و مساجد اعزام می‌شوند.

  وی افزود: مبلغان در مناطق مذکور به تبیین وحدت بر اساس آموزه‌های دینی و آیات قرآن، روایات، سیره پیامبر اکرم (ص) و ائمه طاهرین می‌پردازند.

  احمدی‌پور گفت: برپایی جشن‌ها و مراسم‌ وحدت، تبلیغ چهره به چهره، شرکت در مجامع و محافل عمومی از برنامه‌های مبلغان در مناطق اعزامی است.

  رئیس تبلیغات اسلامی صومعه‌سرا تصریح کرد: مبلغان اهداف مختلف زندگی پیامبر(ص) و تطبیق آن با ابعاد مسائل روز جامعه را به زبان جوانان تبیین و انتقال می‌دهند.

  وی با بیان اینکه هفته وحدت را باید پاس بداریم زیرا خدا و پیامبر شیعه و سنی یکی است، افزود: نخستین معلم ما روی زمین پیامبر(ص) بود که منادی وحدت در بین مسلمانان است.

  رئیس تبلیغات اسلامی صومعه‌سرا گفت: مسلمانان با اتحاد و انسجام، انزجار خود را از گروهک‌هایی که خود را منتسب به دین اسلام می‌دانند ابراز می‌کنند.

  احمدی‌پور تصریح کرد: دشمنان‌ برای‌ ضربه‌زدن‌ به‌ اسلامی، به دنبال‌ ایجاد تفرقه‌ هستند و دنیاى اسلام، امروز محتاج  از بین بردن عوامل تفرقه است و هفته وحدت می‌تواند نماد خوبی برای اتحاد بین مسلمانان باشد.

  رئیس تبلیغات اسلامی صومعه‌سرا با بیان اینکه امروزه در جوامع اسلامی حرکت‌هایی در راستای اسلام هراسی به راه افتاده است، خاطرنشان کرد: در هفته وحدت باید به جهانیان نشان دهیم که اسلام دین مهربانی و رافت است و چهره واقعی اسلام نمایان شود.

  احمدی‌پور اظهار کرد: شیعه و سنی با حفظ وحدت و تقویت زیرساخت ها نباید اجازه اختلاف را به خائنان اسلام بدهند.

  کلیه حقوق برای پایگاه خبری واران نیوز محفوظ است
  Desgined & Programmed by AmirHz.pro