هلال احمر صومعه‌سرا از امادگی لازم برای مقابله با بحران برخوردار است

 • اکران «خوب، بد، جلف»، «سلام بمبئی»، «گشت ٢» و «مبارک» در صومعه سرا
 • تاریخ خبر : دوشنبه ۱۵ دی ۹۳ - ۷:۵۵

  کد خبر : 27183

  هلال احمر صومعه‌سرا از امادگی لازم برای مقابله با بحران برخوردار است

  رئیس هلال احمر صومعه‌سرا گفت: جمعیت هلال احمر از آمادگی کامل در مواقع بحرانی و مورد نیاز برخوردار است.

  رضا سلیمی، در گفت‌وگو با خبرنگار واران نیوز اظهار کرد: سال گذشته شاهد بارش برف سنگین در این شهرستان بودیم که این امر سبب آمادگی بیشتر این ارگان در مقاله با بحران شده است.

  وی افزود: طبق اعلام آماده‌باش هواشناسی به دستگاه‌های مدیریت بحران برای بارش برف، هلال احمر صومعه‌سرا آمادگی کامل در مواقع بحرانی را دارد.

  رئیس هلال احمر صومعه‌سرا گفت: جمعیت اداره هلال احمر این شهرستان از اکنون در حال آماده‌باش و کشیک هستند که اگر بارش برف سنگینی را در شهرستان داشتیم آمادگی لازم را داشته باشند.

  سلیمی با بیان اینکه آمبولانس ۱۱۵ توانایی حرکت در سطح برف را ندارد، تصریح کرد: آمبولانس هلال احمر آماده خدمت رسانی به مردم در برف است.

  وی از مردم خواستار شد تا در هنگام فصل سرما و به ویژه بارش برف و باران از مسافرت‌های غیر ضروری خودداری کرده و در صورت لزوم وسایل گرمایشی و خوراکی به همراه داشته باشند.

  رئیس هلال احمر صومعه‌سرا با بیان اینکه برای جلوگیری از بحران‌ها می‌ توان با نهادینه کردن فرهنگ آموزش در میان شهروندان از بسیاری از خطرات جلوگیری کرد، خاطرنشان کرد: بنابراین از پتانسیلی که در این خصوص وجود دارد باید به نحو مطلوب در بلایا و حوادث طبیعی بهره جست.

  سلیمی اظهار کرد:برنامه‌ریزی لازم برای هرگونه شرایط احتمالی بحرانی در صومعه‌سرا توسط ستاد مدیریت بحران و به تبع در این نهاد شده است.

  وی افزود: شهروندان در صورت بروز مشکل می‌توانند با شماره ۱۱۲ تماس حاصل نمایند تا به مشکلاتشان رسیدگی شود.

  کلیه حقوق برای پایگاه خبری واران نیوز محفوظ است
  Desgined & Programmed by AmirHz.pro