آمادگی شرکت گاز صومعه‌سرا برای مقابله با بحران

 • اکران «خوب، بد، جلف»، «سلام بمبئی»، «گشت ٢» و «مبارک» در صومعه سرا
 • تاریخ خبر : چهارشنبه ۱۷ دی ۹۳ - ۱:۵۳

  کد خبر : 27235

  آمادگی شرکت گاز صومعه‌سرا برای مقابله با بحران

  رئیس شرکت گاز صومعه‌سرا با بیان اینکه این شهرستان دارای چهار ایستگاه گازرسانی است، گفت: این نهاد آمادگی کامل برای مقابله با بحران احتمالی را دارد.

  محمد دولتشاهی در گفت‌وگو با خبرنگار واران نیوز اظهار کرد: صومعه‌سرا دارای چهار ایستگاه گازرسانی است که گاز کل شهرهای صومعه‌سرا، ماسال و قسمت اعظمی از فومن را پوشش می‌دهد.

  وی با بیان اینکه ایستگاه‌های گاز صومعه سرا در روستای ازگم، بریران، فتمه سر و دهستان ضیابر وجود دارد، افزود: همزمان با فرارسیدن فصل سرما، تمام این ایستگاه‌ها برای مواقع بحرانی اماده‌سازی می‌شوند و در صورت احتیاج قطعات ان را تعویض و یا تعمیر می‌کنند.

  رئیس شرکت گاز صومعه‌سرا گفت: در بعضی از این ایستگاه‌ها اتاقک‌هایی برای اسکان ۲۴ ساعته پرسنل امداد شرکت گاز در مواقع بحرانی وجود دارد که تجهیز و اماده سازی شده است.

  دولتشاهی تصریح کرد: گروه‌هایی نظیر گروه انجمن صنفی، تعدادی از نیروهای بسیجی و دهیاران مناطق را به مدت سه ماه برای زمان بحران آموزش داده اند که کمک‌حال این نهاد باشند.

  وی خاطرنشان کرد: از هم اکنون گروه‌هارو طبقه بندی و وظایف هر فرد را مشخص کرده اند تا در زمان بحران آمادگی کامل داشته باشند.

  رئیس شرکت گاز صومعه سرا اظهار کرد: انتظار می‌رود مردم شهرستان بیش از پیش در زمان بحران و برف با شرکت گاز همکاری کنند و در استفاده از گاز صرفه جویی کنند.

  دولتشاهی با بیان اینکه دمای محیط خانه باید بین ۱۸ تا ۲۲ درجه باشد، افزود: همشهریان می‌توانند با پوشیدن لباس های زمستانه شعله بخاری را کم کنند و در پایداری گاز کمک کنند.

  وی با بیان اینکه در مواقع بحران مردم باید دست شرکت گاز را بگیرند، گفت: این نهاد آمادگی کامل برای مقابله با بحران احتمالی د رشهرستان را دارد.

  کلیه حقوق برای پایگاه خبری واران نیوز محفوظ است
  Desgined & Programmed by AmirHz.pro